Prevlabel

Dynamiczny wykres

Chart

Generowany dynamicznie wykres wyrysuje dla Ciebie wszelkie dane, jakie wprowadzisz za pomocą formularza. Każda ikonka na wykresie ma dymek informacyjny, który szybko pomoże Ci zrozumieć oznaczenia. Tak przygotowany wykres możesz udostępnić dla innych osób w celu przeglądania oraz wspólnej dyskusji.

Wygodny kalendarz

Calendar

Bardzo wygodny kalendarz, do którego będziesz wpisywać swoje obserwacje. Wyposażony jest on w przycisk „Dodaj nowy dzień cyklu” pozwalający szybko dodać kolejny dzień do Twojego cyklu. Własne, intuicyjne nazwy cykli ułatwią Ci poruszanie się w gąszczu przechowywanych danych.

Formularz „Dane podstawowe”

Basic_datas

Formularz umożliwia Ci w szybki sposób wprowadzanie informacji z codziennych pomiarów temperatury.. Wprowadzając dane dotyczące współżycia, możesz łatwo zaobserwować lub wyznaczyć najlepsze momenty.

Formularz „Obserwacje zewnętrzne”

Outside_observation

Tutaj wprowadzisz wszelkie zaobserwowane objawy zewnętrzne, tj. czas miesiączki, wygląd śluzu, konsystencję śluzu, odczucia i doznania. Wprowadzone dane zostaną wyeksponowane w postaci czytelnych ikonek na dynamicznie wygenerowanym wykresie.

Formularz „Obserwacje wewnętrzne”

Inside_observation

Jeżeli wykonujesz obserwacje szyjki macicy, to kolejna zakładka formularza jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Dokładne badanie trzech stanów, tj. pozycji, twardości i rozwartości wystarczy, aby określić zbliżające się objawy płodności, czas jajeczkowania oraz czas po jajeczkowaniu.

Formularz „Testy”

Tests

Gdy wykonasz jakikolwiek test, łatwo wprowadzisz jego wyniki do wykresu, używając tej zakładki formularza. Masz do wyboru test owulacyjny z opcjami pusty, wątpliwy i dodatni oraz testy ciążowe z krwi i moczu.

Formularz „Objawy i odczucia”

Symphtoms

Cały zestaw objawów i odczuć, jakie możesz umieścić na wykresie, dostarczy Ci wiedzy i pokaże, jaki wpływ na Twój organizm mają inne czynniki. Wyświetlone w formie notatki na wykresie ułatwią Ci jego interpretację.

Formularz „Notatki”

Notes

Miejsce na notatki możesz wykorzystać na zapiski odnośnie do zmian nastrojów, zakłóceń temperatury oraz innych objawów jakie zaobserwujesz. Treść jaką wprowadzisz będzie bardzo pomocna podczas interpretacji Twojego wykresu, a za jej pomocą dokładniej przeprowadzisz analizę.

Analizę wykresu

Analyse

Za jej pomocą wyznaczysz ostatni dzień niepłodności względnej - przedowulacyjnej, poziom niższych i wyższych temperatur, początek fazy lutealnej, pierwszy dzień niepłodności, dzień owulacji, szczyt szyjki oraz szczyt śluzu. Zapraszając eksperta oraz udostępniając mu wykres, nauczysz się jak poprawnie przeprowadzać analizę.

Udostępnianie wykresu

Share

Każdy założony przez Ciebie wykres możesz udostępnić zaufanym osobom w celu jego przeglądania lub komentowania. Masz możliwość swobodnego zarządzania dostępem do Twoich wykresów. Zapraszając inne osoby do Twojego wykresu, udostępniasz przestrzeń na dyskusję. Wspólnie z innymi osobami wyciągasz wnioski z prowadzonych obserwacji.

Przyjaciółki

Friends

To najbliższe osoby, którym ufasz, z którymi chcesz mieć szczególną więź. Budując listę swoich przyjaciółek w 28dni, tworzysz wspólną przestrzeń tylko dla znajomych. Razem dzielicie się informacjami, komentujecie własne wykresy, przeprowadzacie ich analizy, dyskutujecie na forum.

Wiadomości wewnętrzne

Messages

To szybka możliwość wysyłania i odbierania informacji. Za ich pomocą nawiążesz kontakt z innymi użytkowniczkami lub z ekspertami 28dni Wysyłasz, odbierasz, usuwasz wiadomości jak w tradycyjnej skrzynce emailowej. Ponadto, automatycznie otrzymujesz informację, jeśli ktoś doda Cię do listy swoich przyjaciółek.

Łatwą kontrolę nad własnymi danymi

My_cycles

Zarządzasz listą swoich cykli, która daje Ci prosty podgląd dotychczas założonych kart cykli. Z tego miejsca masz możliwość szybkiego dostępu do poprzednich cykli oraz ich edycji.

Łatwą kontrolę nad własnymi danymi

My_cycles1

Edytując cykl, możesz zmieniać oraz uzupełniać wszelkie dane, tj. początek cyklu, przewidywaną długość cyklu, nazwę cyklu oraz miejsce pomiaru temperatury. W każdej chwili możesz go skasować.

Osobiste „Moje 28dni”

My_28dni

To miejsce jest szczególne, ponieważ za jego pomocą inne osoby mogą dowiedzieć się czegoś więcej o Tobie. Każdy może przeczytać Twój opis, zobaczyć jaką społeczność przyjaciółek zorganizowałaś wokół siebie. Twoje 28dni pełni rolę osobistej wizytówki, o której zawartości decydujesz Ty.

Profil 28dni

My_profile

Jest miejscem specjalnie przygotowanym dla Ciebie, aby jak najlepiej informować eksperta lub inną użytkowniczkę 28dni o sytuacji, w jakiej się znajdujesz. Masz do dyspozycji ankietę z pytaniami, które zostały przygotowane, aby odpowiedzi na nie dostarczyły jak najpełniejszej wiedzy o Tobie.