Ty i Twoje przyjaciółki.

Jak dodać przyjaciółkę?
Ty i Twoje przyjaciółki jesteście najmocniej związane emocjonalnie, a tym samym możecie udostępniać sobie dużo więcej informacji niż pozostałym osobom.
Addfriend
Aby dodać użytkowniczkę jako przyjaciółkę kliknij na jej login lub awatar, aby wejść na stronę opisem.
Gdy klikniesz na stronie z opisem na przycisk dodaj jako przyjaciółkę, system wyśle wiadomość wewnętrzną z linkiem do akceptacji. Gdy druga osoba zaakceptuje Twoje zaproszenie otrzymasz wiadomość wewnętrzną.
Od tego momentu wszystkie Twoje cykle oraz karty, posiadające dostęp tylko dla przyjaciółek są widoczne dla osoby, która otrzymała zaproszenie.
Jak to działa?
  • 1. Dodajesz przyjaciółkę - wybrana osoba z momentem kliknięcia na przycisk dodaj jako przyjaciółkę otrzymuje wiadomość wewnętrzną z linkiem do akceptacji.
  • 2. W tym momencie wybrana osoba uzyskuje dostęp do wszystkich Twoich wykresów i kart, które posiadają status dostępności tylko dla przyjaciół.
  • 3. Dopiero od momentu akceptacji zaproszenia przez wybraną osobę, otrzymujesz dostęp do jej wykresów i kart udostępnionych tylko dla przyjaciół.
Dodałam przyjaciółkę i co teraz?
Musisz czekać aż druga osoba zaakceptuje Twoje zaproszenie. Gdy klikniesz na przycisk dodaj jako przyjaciółkę system automatycznie wysyła wiadomość do drugiej osoby zawierającą link do potwierdzenia.
Co gdy nie zaakceptuję zaproszenia?
Nie musisz akceptować zaproszenia drugiej osoby. Możesz poczekać aż poznasz ją bliżej i upewnisz się, że może należeć do grona Twoich przyjaciół.
Do czasu gdy nie zaakceptujesz, masz pełny dostęp do wykresów osoby wysyłającej zaproszenie. Dopiero akceptacja zaproszenia, umożliwi drugiej osobie dostęp do Twoich zasobów dostępnych tylko dla przyjaciół.
Jak usunąć przyjaciółkę?
Wystarczy, że klikniesz na login wybranej osoby i na stronie z jej opisem, na przycisk usuń przyjaciółkę. Po tej operacji, druga osoba otrzymuje krótką wiadomość informującą o usunięciu z listy Twoich przyjaciół. Tym samym blokowany jest dostęp do Twoich cykli i kart udostępnionych tylko dla przyjaciół.
Do momentu gdy druga osoba nie wykona tej samej operacji (usunięcie z jej listy przyjaciół), masz dostęp do jej wykresów i kart udostępnionych tylko dla przyjaciół.
Poinformuj znajomą o 28dni.
Wyślij za pośrednictwem serwisu wiadomość. Jeśli zaproszona osoba wpisze Twój login, jako polecający i opłaci konto otrzymasz miesiąc gratis. Warunkiem uzyskania gratisowego miesiąca jest posiadanie raz opłaconego konta.