Skiti
Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
merlenke: Syn ma 3 razy w tygodniu zajęcia, a czasami 4. Jeżeli dziecko potrzebuje pomocy specjalisty t ...
merlenke: Jestem na końcówce ciąży, ale już ustaliliśmy że 800+ oraz wszystkie prezenty w formie p ...
merlenke: Na pierwszej wizycie psycholog robi wstępny wywiad, pyta o ciążę, poród, pierwszy rok życ ...
KarpatkaST: A ja mam pytanie o inwestsowanie. Czy inwestujecie w jakiś sposób 800 plus? ...
Amaterasu: U nas najbardziej sprawdziła sie linia kosmetyków La roche- posay lipikar AP+ POLECAM!! ...
KarpatkaST: Z działu dla emerytów, męskie, na rzepy. Takie czarne, niby skórzane półbuty, ale oc ...
Amazonka: Po porodzie to za późno. ...
KarpatkaST: Ja stosuję u córki Monecutan plus Clotrimazolum. Do tego, jak jest „awaria” na skórze, k ...
merlenke: A ja mam pytanie o atopowe zapalenie skóry u dziecka. Co pomoże? Co stosujecie u maluszków? ...
merlenke: Też ostatnio o tym myślałam. Większość książek to albo kopiowanie obrazka krok po kroku ...
KarpatkaST: Jakie książki lub materiały polecacie dla dzieci, które lubią rysować, ale są jeszcze za ...
KarpatkaST: Hej w styczniu zostanie po raz 3 ci mama, na pokładzie wtedy będzie 5 latka i 20 miesięcznia ...
Amazonka: Witaminy i minerały są w normalnym pożywieniu. Suplementacja jest potrzebna, gdy są stwierd ...
KarpatkaST: Suplementacja jest turbo, turbo ważna, dziecko potrzebuje ogromu witamin i minerałów i Ty r ...
KarpatkaST: Nam dermatolog przepisała tanno hermal lotio dla złagodzenia świądu i na to smarowaliśmy c ...
MadzialenaS
napisała września 26, 2011 17:47
Skiti, znalazam Cię tu poprzez Kafeterię, na początku wrzesnia pisałaś, że nie masz żadnych objawow etc , a tu proszę-taka niespodzianka! Gratulacje!!
Ja właśnie wróciłam z wyjazdu „prokreacyjnego”, a równocześnie z miesiąca miodowego z Teneryfy :-) . Dzisiaj mam 26 dzień cyklu, i zaczynam się denerwować, że kolejny raz nic. Ja dostanę miesiączkę to chyba się wścieknę. Wiem, że to głupie może pytanie, ale czy może mieć znaczenia pozycja jeśli chodzi o stusunek, i czy może mieć znaczenie również pora dnia?
Okropne jest to czekanie, nie mam do tego cierpliwości. Ale obiecałam sobie, że tym razem zero testów- śmiejemy się, że zbankrutujemy. Bo w ostatnich cyklach robiłam je nieustannie.
A tak bym chciała zajść i rodzić w czerwcu… :-)
ewela_grzyba
napisała września 29, 2011 10:00
Pierwsze zdjęcie maleństwa :))) minni mini człowieczek :))
ewela_grzyba
napisała października 15, 2011 11:29
Skiti, no jak tam się czujemy?? Nudności nie dokuczają…? U mnie jest nawet nieźle :) Zaczynam 12 tydzień, za kilka dni do lekarza na wizytę, pewnie zleci też usg, już nie mogę się doczekać :) A u Ty kiedy do ginka się wybierasz? pozdrawiam
Skiti
napisała października 26, 2011 17:04
Hej, czujemy sie swietnie.. nadal nie ciazowo :D zadnych mdlosci itp..
4 listopada mam najwazniejsze usg (w 12 tyg) dowiem sie czy dziecko zdrowe..
Aha i troche mi brzusio rosnac zaczyna- odstaje tak pod pepkiem :D
ewela_grzyba
napisała października 27, 2011 18:37
heja. Ja miałam usg równo w 12 tygodniu. Akurat wylądowałam w szpitalu z bólami brzucha, więc tam na miejscu mi zrobili – ale takie na szybko. Dzidziuś ma 5,5cm :)) fajnie ruszał łapkami :) serduszko 159/min. :)
Rzodkiewa
napisała listopada 29, 2011 23:08
Hej skitki napisz co tam u ciebie nie odwiedzasz forum ostatnio..???
Skiti
napisała grudnia 28, 2011 17:54
zaczynam 20 tydzien ciąży :) dziecko sie wierci, brzuch rosnie, czuje sie dobrze tylko mam nadmiar sluzu w nosie i ciągle smarkam :P USG mam 4 stycznia!