Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
KarpatkaST: Ja założyłam konto w PKO BP, konto jest oprocentowane i jest to 3% w skali roku. Ale z moich ...
Amazonka: Może ferie ważniejsze. ...
Amaterasu: Dzięki za odp, no nic pozostaje czekac na powrót Damazy ...
marion: [quote=CZARNA30+">Damazy dostępny ostatnio 6 dni temu... [/quote"> Czyli mój przel ...
Amaterasu: Ja tez opłaciłam konto przelewem bankowym 30.01 rano i niestety mam nadal zablokowane...dziwn ...
marion: Imiona nadane dzieciom w Polsce w 2024 - rejestr Ministerstwa Cyfryzacji wg bazy PESEL. ...
marion: Cześć. Ja opłacałam konto przekazem na poczcie w dniu 30.01. - było to jakoś przed p ...
Amaterasu: Czy jest tu osoba odpowiedzialna za przedłużanie ważności konta?? Tydzień czasu czekam za ...
Alicja2024: Moje dziecko miało objawy ADHD i zostały one zdiagnozowane. Poszliśmy na terapię do Centrum ...
KarpatkaST: Bóle miesiączkowe mogą się zmieniać z wiekiem, ale jeśli masz wrażenie, że jest inaczej ...
MagdalenaL88: Atopicin faktycznie ma świetne opinie, zwłaszcza jeśli chodzi o nawilżenie i delikatność ...
rozmal: Hej dziewczyny, od kilku miesięcy mam okropne bóle podbrzusza przed okresem, ale inne niż ki ...
Amazonka: Konto już działa? ...
rozmal: Jako, że córa ma 10 miesiÄ™cy, (wiÄ™c jeszcze laurek sama nie zrobi ) to planujÄ™ przygotowaÄ ...
KarpatkaST: A jakieś pomysły na pierwszy dzień babci i dziadka? ...
hej!
czyli przewidujesz, ze szykuje sie kolejna ciaza?
czekamy wiec niecierpliwie razem z Toba na dalszy rozwoj wydarzen
Witaj Ewusiu :) Tak mam takie podejrzenia, zobaczymy co z tego wyniknie. Pozdrawiam serdecznie.
Dziwna ta tempka – niby wysoka a taki jakiÅ› spadek, ciekawe co to z tego wyniknie…
Ponieważ mam strasznie dziwny termometr – codziennie zaniża o inna wartość w stosunku do normlanej temperatury mierzonej pod pachÄ… , przez najbliższe trzy dni nie mierzÄ™ jej. CzujÄ™ siÄ™ dobrze. W ciÄ…gu dnia odczuwam delikatne pobolewania podbrzusza – takie jak na okres,ale sÅ‚abiuteÅ„kie, dodatkowo od kilku dni nie mogÄ™ sobie dac razy z nawaÅ‚em pokarmu – Mati nadal dojada w nocy, ale to co siÄ™ dzieje z moimi piersiami w ciÄ…gu dnia to koszmar – na wieczór sÄ… przepeÅ‚nione, bolÄ…ce , jak przy nawale pokarmu w 3-ciej dobie po porodzie.
no to na dniach roztrzygniecie co bedzie dalej
Witaj Anetko :)
Jestem i trzymam kciuki, żeby było po Twojej myśli :)
test robiłam w 14 dniu wynik ujemny,okresu brak, czekamy dalej
Zrobiłam dzis pomiar, aby sprawdzić czy spada poniżej 37 ale nadal mam walnięty termometr i robię korektę w stosunku do temperatury pod pachą, ale nie wiem w zasadzie czy dobrze to obliczam. Więc temperatura jest tylko oriętacyjna, w kazdym bądź razie nie spadła poniżej 37.
Test zaznaczam jako wÄ…tpliwy bo wyszedÅ‚ dziwacznie – kropka i kreska – tak jakby odczynnik byÅ‚ wadliwy i sie nie wylaÅ‚. WyszÅ‚a wyraźna kropka zamiast kreski testowej i kreska kontrolna, Jutro powtarzam test.
19 dzień fazy lutealnej, test z moczu negatywny, okresu brak, sluz biały wodnisty o mlecznej konsystencji wraz z mężem zadecydowlaiśmy, że robimy test z krwi zgodnie z zaleceniami mojego ginekologa,który jeszcze zanim zaczełam robić testy z moczu zasugerował poczekac do terminu okresu i jak nie będzie nie bawić się w testy moczowe tylko zrobić z krwi.
Wynik testu jutro a tymczasem plamienie , wiec zaczynam nowy cykl