Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
merlenke: Na 40 urodziny dostałam lot ze spadochronem. Prezent mega. Ale ja jestem osobą, która totaln ...
KarpatkaST: Tym razem szukam ciekawego prezentu, ale dla siebie samej :) Jakieś pomysły ...
KarpatkaST: Jak przygotować się na rozmowę z psychologiem dziecięcym czy ktoś był w takiej sytuacji? ...
KarpatkaST: Wspólna zabawa to sporo nauki – chociaż dzieci nie majÄ… pojÄ™cia, że coÅ› ćwiczÄ…. WidzÄ ...
merlenke: Zawsze zastanawiało mnie, co tak naprawdę dziecko zyskuje, bawiąc się z innymi dziećmi. Cz ...
merlenke: Polecam obligacje. Konto jest na mnie i co miesiąc wpłacam 100 zł na obligacje 800+ (obecnie ...
KarpatkaST: Hej dziewczyny, czy macie jakiś sprawdzony sposób jak oszczędzać na przyszłość dzie ...
merlenke: Farbuje sama w domu, na blond. Faktycznie po farvie jest lepiej, przez jakis tydzien moze, a po ...
KarpatkaST: Farbuje u fryziera. Wszystko jest ok,podczas farbowania skóra nie piecze.. Fryzjerka pole ...
rozmal: Dziewczyny z łuszczycą. Czy farbujecie włosy? Jeśli tak to czy same czy może u ...
rozmal: Córka miała jakieś 14 miesięcy, ale grudniowa, więc piasek zobaczyła pierwszy raz w lutym ...
merlenke: Ile miesięcy miały Wasze bobasy jak zaczęły na serio się tak interesować piaskownicą ? C ...
KarpatkaST: Hej! Organizacja urodzin na świeżym powietrzu to świetny pomysł, zwłaszcza dla aktywnych d ...
merlenke: Cześć wszystkim! Mój syn kończy 9 lat i chciałby spędzić urodziny na świeżym powietrzu ...
merlenke: W większości mieszkań wystarczy zwykłe gniazdko, jeśli nie planujesz montować jakiejś ba ...
MeldujÄ™ siÄ™ jako PIERWSZA pod wykresikiem :)))
Å»yczÄ™ zdrowia, pomyÅ›lnoÅ›ci, szczęścia w „totku” i w miÅ‚oÅ›ci. Radość niech w naszych sercach zamieszka, aby zawsze uÅ›miech na twarzach widniaÅ‚. A na pecha zÅ‚ego sam znajdź coÅ› wesoÅ‚ego. Ale to jeszcze nie wszystkie życzenia, bo nie byÅ‚o w nich nic o marzeniach. WiÄ™c niech speÅ‚niajÄ… siÄ™ marzenia krok po kroku w tym nadchodzÄ…cym, nowym roku.
I jak po wizycie ? Jakie decyzje zapadły??
Monia :) dziękuję za te fajne życzenia-buziaczek dla Ciebie :))
I po wizycie :) wszystko idzie zgodnie z planem, USG ok, i przepisane zastrzyki w brzuszek (DECAPEPTYL 0,1 mg) od niedzieli rana i tak przez 10 dni,cdn
Wizyta z usg, i zastrzykami jedyne…450zÅ‚ + wyniki
HBS, HCV, HIV, USR – oboje z mężem, oraz ja morfologia i ukÅ‚ad krzepniÄ™cia za 219zÅ‚, nastÄ™pnie 19.01 dwie godziny przed kolejnÄ… wizytÄ… 309 ESTRADIOL i 312LH a to koszt w ramach procedury.I tyle :)
Dziś jestem przeziębiona, ostry katar, ale nic dzielnie walczę z nadzieją iż mi się uda szybko pozbyć tych dolegliwości :) Pozdrowionka dla moich czytelników :)