Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
merlenke: Zawsze zastanawiało mnie, co tak naprawdę dziecko zyskuje, bawiąc się z innymi dziećmi. Cz ...
merlenke: Polecam obligacje. Konto jest na mnie i co miesiąc wpłacam 100 zł na obligacje 800+ (obecnie ...
KarpatkaST: Hej dziewczyny, czy macie jakiś sprawdzony sposób jak oszczędzać na przyszłość dzie ...
merlenke: Farbuje sama w domu, na blond. Faktycznie po farvie jest lepiej, przez jakis tydzien moze, a po ...
KarpatkaST: Farbuje u fryziera. Wszystko jest ok,podczas farbowania skóra nie piecze.. Fryzjerka pole ...
rozmal: Dziewczyny z łuszczycą. Czy farbujecie włosy? Jeśli tak to czy same czy może u ...
rozmal: Córka miała jakieś 14 miesięcy, ale grudniowa, więc piasek zobaczyła pierwszy raz w lutym ...
merlenke: Ile miesięcy miały Wasze bobasy jak zaczęły na serio się tak interesować piaskownicą ? C ...
KarpatkaST: Hej! Organizacja urodzin na świeżym powietrzu to świetny pomysł, zwłaszcza dla aktywnych d ...
merlenke: Cześć wszystkim! Mój syn kończy 9 lat i chciałby spędzić urodziny na świeżym powietrzu ...
merlenke: W większości mieszkań wystarczy zwykłe gniazdko, jeśli nie planujesz montować jakiejś ba ...
KarpatkaST: Planuję klimę w mieszkaniu i zastanawiam się, czy trzeba robić jakieś specjalne podłącze ...
KarpatkaST: W takich przypadkach laser frakcyjny bywa skuteczny – nie usuwa całkowicie blizn, ale może ...
merlenke: Urodziłam przez cesarskie cięcie dwa lata temu i blizna wciąż jest widoczna, twarda i lekko ...
Amazonka: Daszek do wózka, aby nie robić dziecku sauny. ...
Trzymam kciuki by wredna @ wogóle sie niepokazała !!!!!!!!
Dokładnie @ mówimy sio!!!! Buziaczki Słoneczko!
Czekam z niecierpliwośią na dzisiejszą tempkę :-D
Wrednej @ nadal nie ma choć brzunio nadal dokucza.
Z czystej ciekawości zrobiłam dzisiaj teściora i oczywiście wyszedł negatywny, choć wiedziałam że taki wyjdzie smutno mi jeszcze bardziej niż wczoraj :(
Moze jeszcze za wczesnie na tescika?
Puki nie ma @ miejmy jeszcze nadzieje :)
Kochanie ściskam Cię mocno, wiem co czujesz, też przeżywałam to co miesiąc. Ale zobaczysz uda się na pewno, trzeba wierzyć :)
a jednak tempka się wybiła i FL się wydłuża… a teścik to robiłaś popołudniu? bo może jutro rano będzie lepiej zatestować jeśli tempka nie spadnie :))
A co to za minus :-( Ściskam Olcia, wiem, jak smutno po taki teście :-*
jaki brzydki minus :(
A jak dziś?
Jak samopoczucie ?
Dzisiaj tempka się nadal utrzymuje na poziomie 36.9 więc jest jeszcze ok, wrednej @ nadal nie ma, brzunio jeszcze od czasu do czasu daje o sobie znać ale już delikatniej niż wczoraj.
Postanowiłam, że jeśli @ nie przyjdzie no i jeśli tempka nie spadnie do czwartku to w piątek zrobię drugiego teściora, wcześniej nie!!!
Trzymajcie kciuku nadal może zdziałają cud :)
Buziolki dla was kochane :*
Olcia :-))) Wiem, że się powtarzam, ale ten Twój wykres naprawdę mi się podoba :-))) Udam, że nie widziałam wczorajszego minusa ;-) i czekam z niecierpliwością do piątku :-D
O L A ! ! !
Jestem Judytko, jestem :)
Niestety we wtorek po południu przyszła wredna @, więc zapraszam pod nowy cykl.