Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
rozmal: U nas bez klimatyzacji po prostu nie dało się żyć. Jak na dworze było 29°C, to w mieszkan ...
merlenke: Czy naprawdę warto inwestować w klimatyzację do mieszkania? Zastanawiamy się, bo w upały n ...
merlenke: Moja córka też miała łuszczycę w okolicach oczu i skóry głowy. Wszystkie maści pomagał ...
rozmal: A co stosowałaś na powieki? Bo tu są naprawdę duże restrykcje, zwłaszcza u dzieci. Mój s ...
KarpatkaST: Czy ktoś z Was leczył łuszczycę skóry głowy u dziecka? Moja córka ma 7 lat i zaczęły p ...
merlenke: Na 40 urodziny dostałam lot ze spadochronem. Prezent mega. Ale ja jestem osobą, która totaln ...
KarpatkaST: Tym razem szukam ciekawego prezentu, ale dla siebie samej :) Jakieś pomysły ...
KarpatkaST: Jak przygotować się na rozmowę z psychologiem dziecięcym czy ktoś był w takiej sytuacji? ...
KarpatkaST: Wspólna zabawa to sporo nauki – chociaż dzieci nie majÄ… pojÄ™cia, że coÅ› ćwiczÄ…. WidzÄ ...
merlenke: Zawsze zastanawiało mnie, co tak naprawdę dziecko zyskuje, bawiąc się z innymi dziećmi. Cz ...
merlenke: Polecam obligacje. Konto jest na mnie i co miesiąc wpłacam 100 zł na obligacje 800+ (obecnie ...
KarpatkaST: Hej dziewczyny, czy macie jakiś sprawdzony sposób jak oszczędzać na przyszłość dzie ...
merlenke: Farbuje sama w domu, na blond. Faktycznie po farvie jest lepiej, przez jakis tydzien moze, a po ...
KarpatkaST: Farbuje u fryziera. Wszystko jest ok,podczas farbowania skóra nie piecze.. Fryzjerka pole ...
rozmal: Dziewczyny z łuszczycą. Czy farbujecie włosy? Jeśli tak to czy same czy może u ...
A gdzie dzisiejsza tempka, co?
Spokojnie zobaczymy co się będzie działo. A obserwujesz śluz? Jaki teraz masz? Ja w poprzednich cyklach miałam późno owulację ok. 20-25dc.
Szczerze mówiÄ…c to ten mój Å›luz raczej kiepski, teraz jest taki wodnisto – przezroczysty, jajniki bolaÅ‚y oba wczoraj i przedwczoraj, takie dziwne skurcze macicy jak na @ miaÅ‚am prawie caÅ‚y zeszÅ‚y tydzieÅ„, zÅ‚aszcza jak siÄ™ zmÄ™czyÅ‚am. W sumie to nie wiem już nic. Teraz to już spokojnie do tego podchodzÄ™, co ma być to bÄ™dzie, ale na cuda siÄ™ nienapalam ;)
A jaka dzisiaj tempka? Bo widzę, że idzie w górę!!!
Idzie, idzie ale czy dojdzie? U mnie, jak spojrzysz na byłe cykle, zawsze podnosi się na tydzień przed @.
Wpadłam się przywitać :) Ale wcześnie mierzysz temperaturę!!! Podziwiam! :)
Å»yczÄ™ utrzymania siÄ™ temperatury…
No kochana widzę, że tempka rośnie!!! Oby tak dalej!!! Faza lutealna powinna trwać 14-16 dni i potem @. Zobaczymy jak będzie tym razem, oby nie przyszła. Życzę Ci tego z całego serca. Ja wyjeżdżam na tydzień i nie wiem czy będę miała net więc powodzenia!!!
Swego czasu chodziłam na 6:00, musiałabym mierzyć o 4:30 ;) A jak dzisiaj temp.?
Miłego weekendu :)
ciężko coÅ› z tego wykresu wywnioskować…