na_cia
Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
merlenke: Hej dziewczyny! Macie jakieś sprawdzone sposoby, maści, kremy na obtarcia/ranki po seksi ...
Amazonka: Dane: jak się mają wpływy z abonamentu do cen hostingu www. To widzi na bieżąco. Jak ...
karakal: Amazonka? które dane? Ja mówię o naszych danych. mam ponad 200 wykresów, pod poł ...
Amazonka: Właściciel ma te dane pod ręką na bieżąco przecież. ...
karakal: Marion co Ty mówisz? na jaką pocztę? wpisujesz w bankowości elektronicznej numer konta ...
Amazonka: Serwis zostawiony sam sobie. :-( ...
marion: [quote=Amazonka">Damazy, przywróć drukowanie wykresów. To jest potrzebna funkcja.[/quote" ...
merlenke: Zdecydowanie warto jest brać biurko z regulacją wysokości. Szczególnie, ze dizecko szybko r ...
KarpatkaST: U mnie fajnie sprawdza się podkład kryjący z Annabelle Minerals. Fajnie dopasowuje się do c ...
rozmal: Hej, Jaki byście polecały podkład do cery mieszanej z przebarwieniami ? Trochę kryjąc ...
Amazonka: Damazy, przywróć drukowanie wykresów. To jest potrzebna funkcja. ...
Amazonka: Klocki Lego. ...
KarpatkaST: W zimie :zajęcia dodatkowe jak taekwondo, różnego typu warsztaty organizowane, ewentualnie w ...
merlenke: Rodzice jedynaków, jak wasze dzieci spędzają popołudnia po przedszkolu i wolne dni? Czym si ...
merlenke: Szafa 3 drzwiowa, biurko, łóżko, mały kallax obok łóżka, drugi duży na gry puzzle itp, ...
Jola233
napisała marca 07, 2008 21:11
Udanych staranek zycze
pysiek23
napisała marca 09, 2008 10:05
witam :-)
Josaris
napisała marca 10, 2008 08:30
Witaj! Szkoda, że nie notowałaś obserwacji śluzu. Jak szybko zacznie działać siemię, zależy od cech indywidualnych. Na forum jest cała dyskusja na ten temat – bogactwo wiedzy – dziewczyny dzielą się swoimi doświadczeniami (zajrzyj koniecznie :) ).
Jesli nie było monitoringu, nie wyznaczamy dnia owulacji. Obserwacje wyznaczają nam tylko fazę okołoowulacyjną, ale to w zupełności wystarcza :). Tu skok rzeczywiście 18 dc.
Nie wszystkie tempki muszą być o 0.2 wyższe od najwyższej z sześciu poprzedzających skok, to trzecia wyższa po skoku ma spełniać TEN WARUNEKW WIęKSZOśCI METOD OBJAWOWO-termicznych. Inaczej w metodzie termicznej ścisłej – trzy po skoku (nie muszą być kolejne) muszą spełniać ten warunek.
Pozdrawiam.
Jola233
napisała marca 10, 2008 20:45
powodzonka trzymam kciuki
na_cia
napisała marca 12, 2008 12:37
do niedawna 28 dni , pierwszy cykl z bromkiem 30 dni, teraz czekam a juz jest 30 dzien.
andziulek44
napisała marca 12, 2008 22:28
No to juz nie wiem :/
Narazie pozostalo czekac a moze akurat zagosci u Ciebie w brzuszku fasolcia? :)
na_cia
napisała marca 13, 2008 07:18
:) dzieki ze tak myslisz, ale na pewno nie tym razem….
a jak dzisiaj bede miała plamienie (bo u mnie przynajmniej pierwszy dzien jest słabszy) to to juz jest pierwszy dzien nowego cyklu tak?
na_cia
napisała marca 13, 2008 13:02
w opisie jak zakładasz nowy cykl, to jest ze zalicza sie to do poprzedniego, a dopiero krwawienie go nowego. :)