Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
MagdalenaL88: Masz rację, paracetamol to naprawdę bezpieczna opcja w ciąży, ale zawsze z umiarem — te 2 ...
MagdalenaL88: Słońce i farbowanie włosów pomagały Ci wcześniej łagodzić zmiany na skórze głowy, ale ...
MagdalenaL88: Ja po po prostu odkładam dzieciom te pieniądze na osobne konto. Jak sa jakieś zawody , obozy ...
MagdalenaL88: Myślę, że najlepszym prezentem jest podarowanie czegoś co jest związane z dzieckiem ...
KarpatkaST: My chodziliśmy od 8/9 miesiąca co prawda głównie ze starszakiem ale Maluch był w siódmym ...
rozmal: Dziewczyny, od kiedy zabieracie dzieci do sali zabaw typu fikołki? Jest sens iść z rac ...
rozmal: U nas bez klimatyzacji po prostu nie dało się żyć. Jak na dworze było 29°C, to w mieszkan ...
merlenke: Czy naprawdę warto inwestować w klimatyzację do mieszkania? Zastanawiamy się, bo w upały n ...
merlenke: Moja córka też miała łuszczycę w okolicach oczu i skóry głowy. Wszystkie maści pomagał ...
rozmal: A co stosowałaś na powieki? Bo tu są naprawdę duże restrykcje, zwłaszcza u dzieci. Mój s ...
KarpatkaST: Czy ktoś z Was leczył łuszczycę skóry głowy u dziecka? Moja córka ma 7 lat i zaczęły p ...
merlenke: Na 40 urodziny dostałam lot ze spadochronem. Prezent mega. Ale ja jestem osobą, która totaln ...
KarpatkaST: Tym razem szukam ciekawego prezentu, ale dla siebie samej :) Jakieś pomysły ...
KarpatkaST: Jak przygotować się na rozmowę z psychologiem dziecięcym czy ktoś był w takiej sytuacji? ...
KarpatkaST: Wspólna zabawa to sporo nauki – chociaż dzieci nie majÄ… pojÄ™cia, że coÅ› ćwiczÄ…. WidzÄ ...
czekam z niecierpliwością do piątku na zdjęcie twojej kruszynki:) Pewnie będzie już miała z 5 mm :) Dziękuje,że mnie wspierasz dalej.Pozdrawiam.
ale Ci Kochana zazdroszczÄ™!!
I bardzo bardzo się cieszę, że Ci się udało:) dziękuję za wsparcie!
Pozdrowionka
na usg ok, ale nie mam jeszcze zdjęcia bo to kropka jeszcze jest :) następnym razem!
wisienko doczekasz sie kochana!!
Cieszę się że wszystko ok . Buziaki dla Ciebie i dzidzi:)
przestajÄ™ mierzyc bo wstajÄ™ w nocy siku po 4 razy, budzÄ™ sie po 6 rano i siÄ™ krÄ™cÄ™. ale byÅ‚am na hcg i jest powyżej 100 000 czyli ok. sÅ‚yszÅ‚am wczoraj serduszko … cudne.
Dziękuje ,że wpadłaś do mnie w odwiedziny.Ja zaciskam kciuki za Ciebie i ten wielki dar który nosisz pod sercem:)
A jak się czujesz? A usłyszeć serduszko to musiało być coś wspaniałego!! Ja nie mogę się doczekać a mam usłyszeć w kolejny poniedziałek :)) Strasznie się ciesze że się nam udało :* Dbaj o siebie i maleństwo!
czujÄ™ siÄ™ ok, tylko nocami siÄ™ budze i nie mogÄ™ spac, no i czasami mnie muli.
Dziękuję za odwiedzinki:) Nie wiedziałam ,że tu jeszcze zaglądasz:) Co tam u Ciebie i dzidzi ?
dzidzia rośnie ładnie:) czujemy się ok, dzięki!! oby tak dalej!!
witaski jak siÄ™ czujesz kochana?