User_pro_offline Lindsey

 
 
Moja aktywność w 4306 dni:
12 cykli, 245 komentarzy. Ostatnia wizyta 02.08.2019. Mój ostatni cykl się skończył.
Lindsey
  • Przyjaciółki (2)
  • mooniia
  • Gosia21777
 
 
Kto jest on-line:
 
 

Wykresy w telefonie Cell

m.28dni.pl (iphone, android)
 
 

Szybka pomoc!

Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.

 
 
 
 
 
 

Komentarze forum

merlenke: Na 40 urodziny dostałam lot ze spadochronem. Prezent mega. Ale ja jestem osobą, która totaln ...

 

KarpatkaST: Tym razem szukam ciekawego prezentu, ale dla siebie samej :) Jakieś pomysły ...

 

KarpatkaST: Jak przygotować się na rozmowę z psychologiem dziecięcym czy ktoś był w takiej sytuacji? ...

 

KarpatkaST: Wspólna zabawa to sporo nauki – chociaż dzieci nie majÄ… pojÄ™cia, że coÅ› ćwiczÄ…. WidzÄ ...

 

merlenke: Zawsze zastanawiało mnie, co tak naprawdę dziecko zyskuje, bawiąc się z innymi dziećmi. Cz ...

 

merlenke: Polecam obligacje. Konto jest na mnie i co miesiąc wpłacam 100 zł na obligacje 800+ (obecnie ...

 

KarpatkaST: Hej dziewczyny, czy macie jakiś sprawdzony sposób jak oszczędzać na przyszłość dzie ...

 

merlenke: Farbuje sama w domu, na blond. Faktycznie po farvie jest lepiej, przez jakis tydzien moze, a po ...

 

KarpatkaST: Farbuje u fryziera. Wszystko jest ok,podczas farbowania skóra nie piecze.. Fryzjerka pole ...

 

rozmal: Dziewczyny z łuszczycą. Czy farbujecie włosy? Jeśli tak to czy same czy może u ...

 

rozmal: Córka miała jakieś 14 miesięcy, ale grudniowa, więc piasek zobaczyła pierwszy raz w lutym ...

 

merlenke: Ile miesięcy miały Wasze bobasy jak zaczęły na serio się tak interesować piaskownicą ? C ...

 

KarpatkaST: Hej! Organizacja urodzin na świeżym powietrzu to świetny pomysł, zwłaszcza dla aktywnych d ...

 

merlenke: Cześć wszystkim! Mój syn kończy 9 lat i chciałby spędzić urodziny na świeżym powietrzu ...

 

merlenke: W większości mieszkań wystarczy zwykłe gniazdko, jeśli nie planujesz montować jakiejś ba ...

 
 
 

Prywatna notatka aktualizacja października 08, 2013 13:04

Ja;
Oeparol 3*2
Folik 1*1
Chela Mag B6 1*1
Len w tabl.2*1
Moj;
3 × 1 tabletka Macy
2 × 1 tabletka Salfazinu
2 × 1 tabletka vit. C
1 × 1 tabletka L-karnityny
1 × 1 tabletka kwasu foliowego

 
2 po anty.Obserwacyjny.Samotny :(z wyjazdem M na miesiac...
  • Pierwszy dzieÅ„: 02.10.2013
  • Ostatni dzieÅ„: 27.10.2013
  • Miejsce pomiaru: oralnie
  • Termometr: Mikrolife
  • Kategoria:
  • Metoda interpretacji: Rötzera

Komentarze (32) Znajdź komentarze (autor, treść)

agnesss1986

User_pro_offline agnesss1986 napisała października 22, 2013 20:41

tempka super. Mój gin twierdzi że maÅ‚e skoki mogÄ… również Å›wiadczyć o tym że pÄ™cherzyki nie pÄ™kajÄ… – nawet jak wykres wyglÄ…da na dwufazowy. a u Ciebie byÅ‚ mega skok!!! szkoda że M nie ma :-) dobrze to wróży.
a co do CLO – to nawet można do 6 miesiÄ™cy brać

Lindsey

User_pro_offline Lindsey napisała października 22, 2013 21:16

tez załuje ze jestem ten miesiac sama,bo dla mnie kazdy cykl to czas,No ale nadrobie to w drugim cyklu,
Co do clo to sobie dam narazie czas,dopiero drugi cykl po anty,wiec zobaczymy jak sie to potoczy.a nuż sie uda :)

agnesss1986

User_pro_offline agnesss1986 napisała października 23, 2013 19:48

Lindsay spróbuj w nowym cyklu w okresie okołoowulacyjnym brać syrop guajazyl na rozrzedzenie śluzu od 15go dnia 4x dziennie po 1 łyżce

Lindsey

User_pro_offline Lindsey napisała października 23, 2013 20:27

Do 15tego dnia????

Doris1965

User_pro_offline Doris1965 napisała października 23, 2013 21:08

Myślę,ze tan syrop powinnaś brać do owulacji,a nie po.;)

Lindsey

User_pro_offline Lindsey napisała października 23, 2013 21:47

tez tak sÄ…dze,kiedys go bralam ale moze z 3 dni,,

anutka25

User_pro_offline anutka25 napisała października 28, 2013 07:39

widzę że już coraz bliżej @ mam nadzieję że następny cykl nie będzie samotny ale serduszkowy i będzie zielono trzymam kciuki!! ;)

Dodaj komentarz (przyciÄ…gnij wykres)

Aby dodać komentarz musisz być zarejestrowanym użytkownikiem 28dni.
Zarejestruj się. Poleć też 28dni znajomym.

Formatowanie tekstu (pokaż/ukryj)