ewelina_p
Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
rozmal: Przy 7-latce i urodzinach w Krakowie masz naprawdę sporo opcji ale kluczowe jest żeby nie prz ...
rozmal: Tatry jesienią z dziećmi są jak najbardziej bezpieczne jeśli wybierzesz właściwe szlaki i ...
keebleraisha: Jest to ciekawy wątek, niestety może się nad zdarzyć - nam przedsiębiorcom... ...
keebleraisha: Na pewno zastanowiłabym się nad językami. ...
keebleraisha: Zdecydowanie nie pakowałabym się w podróż samolotem z małym dzieckiem, a Wy? ...
keebleraisha: Pamiętajcie jednak, że przy budowie domu należy wybudować jakiś sensowny domek na narzędz ...
merlenke: Organizuję urodziny córki w Krakowie, będzie kończyć 7 lat i chcę zrobić coś fajnego po ...
merlenke: Jadę w Tatry z dziećmi 6 i 8 lat i boje się czy bezpiecznie puścić dzieci na szlaki o tej ...
rozmal: Ja właśnie tak robię z córki pieniędzmi. Zgodziła się aby wydawać je w taki sposób i o ...
merlenke: Co o tym sądzicie? Zastanawiam się nad zainwestowaniem funduszy na przyszłość dla córki.& ...
merlenke: Muzeum Warszawy - są sale, które mogą zainteresować dziecko. Do tego wnetrza: piwnice, scho ...
KarpatkaST: Dziewczyny, jakie macie swoje fajne, sprawdzone lub nowo odkryte miejsca w Warszawie, które od ...
KarpatkaST: Angielski - uważam, że warto inwestować w język obcy od najmłodszych lat. Dzisiaj gdzie si ...
merlenke: Dziecko 5 lat - angielski czy gimnastyka artystyczna - która zajęcia byście wybraly? Dziecko ...
Amazonka
napisała maja 05, 2008 21:14
To zależy, o jakie anomalie Ci chodzi.
Nietypowo długi cykl?
Krwawienie śródcykliczne?
Amazonka
napisała maja 07, 2008 10:52
Cykl się skończył?
ewelina_p
napisała maja 07, 2008 19:31
nie nie, Amazonka rano nie miałam netu i dopiero teraz po pracy udało się odnotować tempkę. myślę, że @ jutro rozhula się na dobre bo zaczyna się wszystko standardowo. Swoją drogą aż dziwne, że @ dała mi 4 dni więcej odpoczynku. z drugiej strony dawno nie żyłam w tak ciągłym stresie, pośpiechu i zmęczeniu.
ewelina_p
napisała maja 07, 2008 20:47
ok, skoro to koniec cyklu tooo ogromnie proszę o pomoc w interpretacji….plissssssss myślę, że koniec cyklu troszkę naprawił kiepski początek. wogóle brać ten cykl w statystykach pod uwagę – poczatek npwej pracy, stres i wogóle rozregulowało się dużo???
met
napisała maja 07, 2008 21:00
Można byłoby uznać skok w 25dc, szczyt śluzu 19.
Myślę, że to taka mocno naciągana teoria i rzeczywiście lepiej zapomnieć o tym cyklu. W następnym okaże się, czy te himalaje, to był stres związany z pracą np., czy coś się dzieje.
Mam nadzieję, że to chwilowe wahania ;-)
ewelina_p
napisała maja 08, 2008 00:47
gorączka nadal się trzyma a ja ide już spać. trochę namodziłam na wykresie więc proszę o kontrolę
goga
napisała maja 08, 2008 09:53
Rzeczywiście namodziłaś z tą analizą ;-)
Szczyt śluzu 19dc, bo w tym dniu występował jeszcze śluz wykazujący cechy śluzu płodnego – przejrzysty był.
Jeśli tempkę z 18dc uznać za przedwczesny skok, to linię mogłabyś wyznaczyć na poziomie 36,52.
6 tempek niższych zaczynając od 22dc. Lutealną zaczęłabym liczyć od 23dc i wtedy też skok temp.
Ale zaznaczam, że jest to naciągane jak dla mnie. Może jeszcze ktoś się wypowie na ten temat?
A i jeżeli to wczoraj nie było plamienie tylko już krwawienie to jest już nowy cykl.
met
napisała maja 08, 2008 20:45
Jeśli jesteś pewna, że 18dc tempka nie była zakłócona, to skok jest dopiero 25dc.
Ostatnia niższa 24 i odwrotnie numeruj ;-)
goga
zmieniła maja 08, 2008 21:10
W 22dc powinna być cyfra 6, 21-5, 20-4 i tak dalej ;-)
Met, a nie można tej temp z 18dc uznać za przedwczesny skok, tak jak wcześniej pisałam i jak się z tym cynosia zgodziła?
W sumie cykl był jaki był … zobaczymy co Ewelinie przyniesie nowy cykl … miejmy nadzieję, że wszystko się unormuje i będzie jak trzeba :-)
met
napisała maja 09, 2008 13:26
Goguś, jasne, że można. Jakkolwiek by Ewelina go teraz nie analizowała, niech traktuje go z przymrużeniem oka, bo zdecydowanie nie był od początku do końca normalny :-)