Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
Amazonka: Czy jest jeszcze ktoś, kto pełni funkcję eksperta? ...
Amazonka: Nie mógł być normalny? ...
KarpatkaST: Moja córka niedawno miała 6 urodziny i zamówiliśmy wegański catering — były przeróżne ...
rozmal: Macie jakieś sprawdzone pomysły na zdrowy poczęstunek na dziecięce urodziny? Chciałabym, Š...
rozmal: Ten sam problem mam...tylko że po dwóch porodach sn . Teraz 3ciaza i masakra. Nie b ...
KarpatkaST: Mojego wówczas 7-latka zachwycił w Krakowie właśnie Ogród Doświadczeń – to było dla n ...
merlenke: Jakie atrakcje w Krakowie mogą spodobać się dzieciom w wieku około 7 lat? ...
merlenke: Ja miałam robione laserem motus i thunder, ale dla mnie motus okazał się najlepszy – i co ...
rozmal: Dziewczyny, możecie polecić jakiś gabinet w Krakowie, gdzie robią depilację laserową? Zal ...
merlenke: Kwiaty to najgorszy pomysł – co komu po 50 bukietach, które po kilku dniach i tak trafią d ...
rozmal: Jakie prezenty zamiast kwiatów najlepiej sprawdzają się na weselu? ...
merlenke: My podarujemy tylko zdjęcie w ramce + do tego jakiś mały upominek (tylko jeszcze nie wiem co ...
KarpatkaST: Macie jakieś pomysły ...
KarpatkaST: U mnie największą różnicę zrobiło ograniczenie stresu i odstawienie cukru – wiem, że b ...
rozmal: Na spokojnie, najpierw poczekaj, czy w ogóle zaczną Ci puchnąć stopy albo kostki, bo wcale ...
Pierwszy cykl z Clo i Estrofen nadal biorÄ™ norprolac na prolaktynÄ™.
Może ta tempka tak nisko dlatego, że mierzona wczeÅ›niej…??? albo to coÅ› innego:))?kciuki trzymam
No i dzisiaj tempka u góry:) Dmucham chucham żeby nie spadła;)
niech rośnie:)) &&&&
Ślicznie tu!!! :))))) może to miejsce na łóżeczko w sypialni wykorzystacie szybciej niż myślicie :D
Jak się okażę że łóżko u Twojej mamy jest najlepszym miejscem na majstrowanie dzidzi to zaklepuję:D
Super!!
Dziewczynki to byÅ‚by na prawdÄ™ fart „zÅ‚oty strzaÅ‚” !!
Bolą mnie piersi inaczej niż zawsze bolały i zauważyłam na nich kilka niebieskich żyłek.Ja złapię dwoma palcami pod sutkiem i nad sutkiem to czuję powiększone gruczoły.
Czy to sprawka clo i dupka plus moje nakręcenie??
Zajączku rozbawiłaś mnie z tym łóżkiem jest mega nie wygodne i trzeszczy co działa deprymująco:))
Ewa teraz jesteśmy najbardziej zarżnięci finansowo M ma kredyt a ja na raty meble kuchenne plus trzeba powoli urządzić mieszkanie.
Wiki ty to bez fasolki nie wracaj z Egiptu:))
Ja nigdy po clo nie miaÅ‚a żyÅ‚ek, ani powiÄ™kszonych gruczołów…KibicujÄ™ Ci z caÅ‚ego serca!! Kiedy testujesz??
Boję się testować i rozczarować.
Jeśli objawy nie znikną i temperatura nadal będzie wysoko to w poniedziałek zrobię betę.
Blisko mojego domu nie dawno otworzyli DiagnostykÄ™:)
trzymam kciuki, zapowiada sie obiecujaco!!!
T super, bo ja bym chciała przed wyjazdem wiedzieć co i jak:)))
KAROLKA super temperaturke masz!!!!! testuj :)
:((( ale kciuki nadal zaciskam dopóki @ nie przyjdzie….
:((( Å‚eeeee a tak pieknie bylo……..
:((((((((((((((
Mam podły nastrój,wczoraj aż było to po mnie widać i jak M pytał co się dzieje to nie wytrzymałam i się rozpłakałam.
Powiedziałam że nie mam już sił żyje nadzieją do po owulacji a przed @ i w jej trakcie łapie straszne doły.
:( Karolciu, jeszcze nie przylazÅ‚a…może jednak, co?? Buziaki dla Ciebie!!
karolcia**
Dziękuję Wam bardzo,dzisiaj zajadłam czekoladkami i czuje się trochę lepiej:))
Brakuje mi już sił ale muszę się zrehabilitować jakoś.
Dzisiaj przespałam całą noc tempkę zmierzyłam jak zawsze o 6 nie wstawałam z łóżka i usnęłam do godz 7, jak się przebudziłam to znowu zmierzyłam i o 7 było 37.15 dziwne to trochę co aż taka rozbieżność.
Karolciu przytulam! ;*
eh karolka… to nie tak mialo byc…..:(( macie jakies plany co dalej?
ZacznÄ™ drugi cykl z clo i monitoringiem,zobaczymy w trakcie co powie lekarz.
Czekam na @ ta wredna zawsze dopada mnie w święta:))
Przyznaje że coraz gorzej znoszę porażkę:((
Wielkanocnej radości, wielu świątecznych gości, długiej wiosny i czystych rączek życzy Wam Zajączek.