Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
KarpatkaST: Macie jakieś pomysły ...
KarpatkaST: U mnie największą różnicę zrobiło ograniczenie stresu i odstawienie cukru – wiem, że b ...
rozmal: Na spokojnie, najpierw poczekaj, czy w ogóle zaczną Ci puchnąć stopy albo kostki, bo wcale ...
rozmal: Mi bardzo pomaga kwas azelainowy, ale nakładany profesjonalnie w gabinecie – w odpowiednim s ...
merlenke: Cześć, mam rozpoznany trądzik różowaty, głównie rumień i podrażnienia. Dermatolog ...
merlenke: Czy w ciąży od razu trzeba kupować nowe buty, żeby było wygodniej przy ewentualnych opuchn ...
merlenke: Nie zawsze trzeba od razu płacić krocie za wizytę – ważne, żeby trafić na lekarza, któ ...
KarpatkaST: My od 4. urodzin zaczęliśmy organizować przyjęcia na salach zabaw i to się świetnie spraw ...
KarpatkaST: Czy zawsze trzeba od razu iść do superdrogiego specjalisty od endometriozy, czy można zaczą ...
rozmal: Macie jakieś sprawdzone pomysły na organizację urodzin dla dzieci w Krakowie? Zastanawiam si ...
rozmal: Najlepiej zapytać rodziców, czym dziecko się interesuje – jeśli lubi jakąś bajkę (np. ...
KarpatkaST: Co najlepiej kupić dziecku na prezent, żeby trafić w jego gust i nie kupić czegoś nietrafi ...
KarpatkaST: Jeśli chodzi o mycie twarzy i ciała, to ważne jest, aby wybrać delikatne produkty, które n ...
rozmal: Witajcie, co najlepiej pomaga na azs? Szukam czegoś do mycia ciała i twarzy u dziecka z probl ...
KarpatkaST: Powiem tak – moja córka miała pierwsze biurko regulowane, dopasowane do jej wzrostu, kiedy ...
Pierwszy ( i prawdopodobnie ostatni) cykl z Clostilbelgyt. 12dc – USG z widocznymi pęcherzykami. Jajnik lewy 20mm i 17mm, jajnik prawy – 13mm. Dodatkowo w 13dc zastrzyk z Pregnylu (2x 5000).
stwierdzone pekniecie pecherzykow.
Widzę, że z Ciebie mocna kobitka jest.. i nie poddajesz się tak trzymać :)))
Powiem Ci szczerze, że chyba u wszystkich starających przez dłuższy czas sfera seksualna podupada…Nie jesteś pierwsza, ani ostatnia która to zaobserwowała.
No właśnie to myślenie.. kiedyś to był spontan a teraz potrzeba, bo może się tym razem uda…
Ja wierzę, że będzie dobrze i obydwie będziemy jeździły jeszcze z wózkami :)))
Malaju, a co to za objawy (dobij mnie – bo mam już wszystkie z możliwych) ?
Pozdrawiam w środe i Zapraszam pod nowy wykres
ja mysle ze nie ma con jeszcze przesądzać z tym minusem w 12dFL. powtórz testowanie w sobotę, a jak nadal bedzie minus to KONIECZNIE na badanie z M.
kurczę tempka w górze,a paskud negatywny :( ale może warto zaczekać parę dni i powtórzyć :)
tak jeszcze w piatek trzeba powtorzyc….wtedy bedziej juz bardziej pewne…pozdrawiam
szkoda, ale jesli dziewczyny mowia ze jest jeszcze szansa to dalej trzymam kciuki, pozdrawiam
Kochana , co to za okrutny minus!!!!!! Kochana nie przejmuj sie , wszystko bedzie dobrze , glowa do góry Skarbie na pewno sie uda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam serdecznie!!!
Szkoda,ale popieram dziewczyny,może faktycznie za wcześnie na test????
wiesz co… moze 3 byki w domu to po prostu za duzo? Ju.. moze lwiatko? w kazdym badz razie nie ma sie co poddawac, sprawdzcie, czy u Was wszystko ok, a jak bedzie ok, to bzykajcie sie na zdrowie, w koncu traficie :)
swoja droga jak sobie pomysle jak trudno jest zajsc w ciaze, ile to rzeczy musi zadzialac, ile warunkow trzeba spelnic.. jak trudno jest trafic w ten jeden wlasciwy moment…. kurcze, az mi troche glupio,ze mi sie udalo od razu…………………. przeciez to istna loteria!!
coś niewiarygodny może być ten Twój test ni jak to się ma do temperaturki -zobaczym jutro !!!
Hej :) Co tam?? Pozdrawiam i buźki na cały czwartek zostawiam :)
ja tez czekam..
Temperatura w górze więc też bym jeszcze nie traciła nadziei.
tempki nie mierzylam ;P nie chce mi sie juz. i nie ze się załamalam, czy cos. wrecz przeciwnie :) Odzyskuje meża i to, co sie zgubiło ;> szkoda tylko, ze on musi zachowac wstrzemięźliwość przed badaniem ;>;>