milady84
Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
Amazonka: Damazy, przywróć drukowanie wykresów. To jest potrzebna funkcja. ...
Amazonka: Klocki Lego. ...
KarpatkaST: W zimie :zajęcia dodatkowe jak taekwondo, różnego typu warsztaty organizowane, ewentualnie w ...
merlenke: Rodzice jedynaków, jak wasze dzieci spędzają popołudnia po przedszkolu i wolne dni? Czym si ...
merlenke: Szafa 3 drzwiowa, biurko, łóżko, mały kallax obok łóżka, drugi duży na gry puzzle itp, ...
KarpatkaST: Hejka mamusie 🥰.Jakie zestawy mebli macie w pokoju swoich dzieci? Szafa,biurko,łóżko i co ...
MagdalenaL88: Zastanawiam się ostatnio nad tematem upadłości konsumenckiej i ciekawi mnie, jak to wygląda ...
KarpatkaST: Okleina trzyma się dobrze, nie odchodzi a brudzi się jak każda inna gładka powierzchnia. Me ...
merlenke: Czy ktoś z was ma okeljone meble aby zmienić ich wygląd?? Szafki w kuchni??? Gdzie najlepiej ...
marion: [quote=Damazy"> Przyjmij proszę miesiąc gratis[/quote"> Dziękuję :bigsmile: ...
KarpatkaST: Dziewczyny, jak wygląda sprawa badań w kierunku insulinooporności i zespołu policystycznych ...
Damazy: Witaj Marion, przepraszamy za opóźnienie w aktywacji konta. Przyjmij proszę miesiąc gratis ...
marion: Opłaciłam konto w dniu 11 lutego. Jest 16.02. i nadal mam nieaktywne. Kiedy mogę się spodzi ...
KarpatkaST: Takie nowe, nowe to musiały być garnki i patelnie na indukcję. Dokupiłam sztućców, bo wia ...
merlenke: Hej dziewczyny Jestem na etapie kompletowania podstaw do nowego mieszkania i próbuję ogarną ...
sabcia_w
zmieniła września 11, 2010 10:37
eehh, u mnie też @ zaczyna się br ale może się nie rozkręci i pozostanie plamieniem tylko.
No a jeśli się nie udało to trzeba zagrzewać siły do kolejnego starcia, bo co innego nam pozostało ;) ja jak dostałam @ to upiekłam szarlotkę i trochę się wyżyłam jak gniotłam to ciasto – wyszło idealne jak rzadko kiedy, hehe :)
trzeba się cieszyć, że mamy kolejną szansę!
milady84
napisała września 11, 2010 12:22
Od wczoraj delikatne plamienia, ale to nie krew tylko brunatny śluz, pierwszy raz coś takiego mi się przytrafia, zawsze jak przychodzi @ to pierwszego dnia jest lekkie krwawienie, czasem się nasila i jest już normalne a na drugi dzień, to już wodospad krwi, dlatego strasznie dziwi mnie ten brunatny śluz….
milady84
napisała września 11, 2010 12:40
I brzunio coraz silniej boli więc, raczej wredna @ nadchodzi…..:(
izeczka27
napisała września 11, 2010 13:08
Może wcale nie nie przyjdzie, jeszcze trzeba mieć nadzieję :) w ciąży też zdarzają się plamienia i niekoniecznie oznaczają coś złego. A jeśli przyjdzie wredna @ to tak jak mówi sabcia nowy cykl a z nim nowe nadzieje. Trzeba się cieszyć z tego co jest i doceniać wszystko to na co możesz sobie pozwolić nie będąc w ciąży :)))))