tatiana1981
Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
KarpatkaST: Okleina trzyma się dobrze, nie odchodzi a brudzi się jak każda inna gładka powierzchnia. Me ...
merlenke: Czy ktoś z was ma okeljone meble aby zmienić ich wygląd?? Szafki w kuchni??? Gdzie najlepiej ...
merlenke: To, że zrobią badania i stwierdzą PCOS to jedno. Prawdziwą sztuką jest znalezienie lekarza ...
marion: [quote=Damazy"> Przyjmij proszę miesiąc gratis[/quote"> Dziękuję :bigsmile: ...
KarpatkaST: Dziewczyny, jak wygląda sprawa badań w kierunku insulinooporności i zespołu policystycznych ...
Damazy: Witaj Marion, przepraszamy za opóźnienie w aktywacji konta. Przyjmij proszę miesiąc gratis ...
marion: Opłaciłam konto w dniu 11 lutego. Jest 16.02. i nadal mam nieaktywne. Kiedy mogę się spodzi ...
KarpatkaST: Takie nowe, nowe to musiały być garnki i patelnie na indukcję. Dokupiłam sztućców, bo wia ...
merlenke: Hej dziewczyny Jestem na etapie kompletowania podstaw do nowego mieszkania i próbuję ogarną ...
merlenke: U mnie lekarz rodzinny opowiedział mi o swoich podejrzeniach co do diagnozy a następnie pokie ...
KarpatkaST: A do jakiego lekarza się zgłosić z problemem? Do psychologa czy do psychiatry? ...
marion: Mam konto ważne do 15.02. i będę przedłużać jego ważność w najbliższych dnach - mam n ...
KarpatkaST: Jeśli miałam sporo czasu w ciągu dnia to dawałam gotowane przez siebie, ale były takie dni ...
Amaterasu: Dieta bogata w białko i cellulitu nie ma 🙂 ja nie mam ani grama... Urodziłam 2 dzieci ...
MagdalenaL88: W takiej sytuacji dziedziczenie następuje z tzw. prawa przeżycia – jeśli Twój ojciec zmar ...
Majówka
napisała października 05, 2009 22:25
Obyś miała pod koniec cyklu cudną niespodziankę. Ja uwielbiam niespodzianki u wszystkich i od wszystkich :)
aprzytul
napisała października 06, 2009 12:22
Ale ładna górka :) Może się udało?!? Trzymam mocno kciuki, kochana! Może chociaż Tobie się uda, bo u mnie niestety minusik w tym cyklu :(
Majówka
napisała października 06, 2009 13:26
oj trzymam kciuki trzymam :D a jak tam humorek?
tatiana1981
napisała października 06, 2009 14:17
A dziekuje bardzo, humorek dopisuje ;-) Mimo ze brzusio pobolewa juz na @ i mimo paskudnej pogody w Londku.
No coz, trzeba bedzie niedlugo zaczynac od nowa. Jakos coraz mniej sie stresuje z kazdym cyklem. Bedzie co ma byc! ;-)
Krispina
napisała października 06, 2009 16:24
Dopuki tempka nie spadła i @ nie przyszła to ciąża może być. Objawy przed są w obu przypadkach tak podobne, że prawie nie do odróżnienia u niektórych dziewczyn. :) Dopiero @ i spadek temp poniżej linii może wykluczyć tę ewentualność. Tempka ładnie do góry, więc na razie tylko czekanie pozostaje. :)
Majówka
napisała października 06, 2009 22:49
tatiana mialam cię spytac gdzie kupilas wiesiolek i folik czy tu w londynei czy moze w polsce??
Majówka
napisała października 07, 2009 15:15
jak tu ladnie tez taki wykresik chce :) powodzenia
aprzytul
napisała października 08, 2009 12:03
Buuu :( Ale spadek :/ U mnie @ przyszła, więc zapraszam pod nowy wykresik :)
tatiana1981
napisała października 08, 2009 12:25
No tak, bardzo mnie ciesza moje piekne, ksiazkowe wykresy ale nastepnym razem poprosze o piekny, ksiazkowy, CIAZOWY wykresik! ;-)
Majówka
napisała października 08, 2009 16:44
i tak bedzie :) moze ten juz jest ciazowy ??? no w gore w gore lec :)
Krispina
napisała października 08, 2009 17:09
Życzę tego książkowego, ciążowego. :)
tatiana1981
napisała października 09, 2009 13:16
Oglaszam koniec cyklu niestety ;-/
I zapraszam pod nowy wykres!