Relcia
Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
KarpatkaST: Przy małych dzieciach kluczowe jest właśnie to co piszesz, minimalna logistyka. Polecałabym ...
rozmal: Mamy dwójkę dzieci, 3 i 6 lat, i szukam miejsca na wakacje w górach gdzie logistyka będzie ...
Amazonka: Ten temat jest poruszony w wątku NPR po odstawieniu tabletek. ...
rozmal: 26 lat, odstawione hormony w czerwcu 2024, zaszłam w listopadzie, ale poroniłam, w maju 2025 ...
KarpatkaST: Po jakim czasie udało Wam się zajść w ciążę po odstawieniu hormonów i w jakim wieku? ...
gosik050288: Witam grupę obecnie staram się już drugi cykl o dziecko . Trzymajcie kciuki ...
KarpatkaST: 2,5 roku. Poszłam po kilku miesiącach do lekarza. Mieliśmy na przełomie tych lat dużo bada ...
KarpatkaST: Tak, chodziłam z córką przed drugą cisza, w trakcie, z niemowlakiem i z dwójką bawiących ...
rozmal: Dziewczyny, Czy chodzicie ze swoimi dziećmi do salek zabaw ? Mój synek ma 2 lata ( ...
Amazonka: Osada Śnieżka jest dla rodzin. ...
rozmal: Dziewczyny czy macie do polecenia jakiś hotel w Polsce (góry/morze/mazury) idealny dla rodzin ...
KarpatkaST: Srebrna bransoletka moze?myślę że za 100 to już się coś kupi , ja kupowałam jako dodatek ...
merlenke: Szukam inspiracji na preznet dla bliskiej koleżanki na urodziny :) Co warto jest je ...
merlenke: Mam termin na połowę sierpnia, nigdzie się nie wybieram 🙂 nacieszam się oczekiwaniem, do ...
Amazonka: Nie mam tv. ...
agnuszka2007
napisała grudnia 08, 2007 12:07
trzymam kciuki za ten cykl!!!!!!!!!!
mocno mocniaście!!!!!
Relcia
napisała grudnia 09, 2007 18:20
Dziekuje Ci slonce!!Ja również trzymam kciuki za Ciebie!!!
dorah
napisała grudnia 31, 2007 16:13
W zasadzie te temperatury i mierzone wcześniej i przy kłopotach ze snem trzeba by uznać za zakłócone.
Ja bym raczej trzymała się objawów śluzu i szyjki w tej sytuacji.
Ale sądzę, że nie przeszkodziło to jajeczkowaniu.
Relcia
napisała grudnia 31, 2007 19:05
W sumie jutrzejsza temp bedzie malo wiarygodna :) nie wiadomo o ktorej połoze sie spac jak wogole!!
agnuszka2007
napisała stycznia 01, 2008 22:32
jaki ładny skok!!!!!!!!!!!!!!
Relcia chyba cos z tego bedzie;-)))))))))))))))))))))))
Relcia
napisała stycznia 02, 2008 11:19
Agnuszko ja bym chciala ale…..
Chciaz Dziewczyny pierwszy raz mialam wew taki śluz :) rozciagliwy przez dwa dni-szok, wczesniej takiego nie widzialam :) i temu sie tak denerwuje
dorah
napisała stycznia 02, 2008 11:46
No rzeczywiście jest trochę problem z tą temperaturą, bo ten brak snu właściwie jest zakłóceniem.
Ale trzecia wyższa spełnia warunek skoku o 0,2.
Objawy śluzu i szyjki potwierdzają koniec płodności.
Relcia
napisała stycznia 02, 2008 11:50
Pani Dorotko dziekuje za odpowiedz!! ja zauwazylam po sobie ze jak krotko spie to temp raczej sa niskie ale roznie to bywalo bo np jak malo spalam i wypilam jakis alkohol niekoniecznie w duzej ilosci to temp byla wyzsza,mnie zastanawia bo u mnie zasada ze po godzinie dodajemy 0.1 to raczej nie dziala :( i nic sie tu nie da przewidziec,a czy ta tem jak na faze lutealna nie jest za niska 36,6?
Relcia
napisała stycznia 02, 2008 11:51
A jezeli chodzi o te zakłócenia to juz nie zaznaczam bo kazda by byla zakłócona:)
Relcia
napisała stycznia 05, 2008 00:28
madhii dziekuje Ci mocniutko i sciskam:)
lampka1
napisała stycznia 12, 2008 21:02
Relciu i jak okres przyszedl???
pozdrawiam serdecznie i napisz mi wiecej o tym pecherzyku co gin ci powiedziala
asias2
napisała stycznia 13, 2008 12:22
no i co dzisiaj? brak tempki…wpisuj zaraz…dawaj znac co i jak…
Relcia
napisała stycznia 13, 2008 13:21
No i tak oto przyszła :( lae pozytywem tego jest ze po laparo bez zadnych dopalaczy był skok wiec i moze owu bylo i po 14dniach dostałam @ wiec cos sie zmieniło!!! :)