Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
merlenke: Jeśli zależy Ci na czymś innym niż standardowa sala zabaw, to serio warto rozważyć organi ...
KarpatkaST: Cześć, chciałabym zorganizować urodziny dla mojego 10-letniego syna, ale nie chcę zno ...
KarpatkaST: W takich przypadkach laser frakcyjny bywa skuteczny – nie usuwa całkowicie blizn, ale może ...
merlenke: Urodziłam przez cesarskie cięcie dwa lata temu i blizna wciąż jest widoczna, twarda i lekko ...
Amazonka: Daszek do wózka, aby nie robić dziecku sauny. ...
Amazonka: Koszmarna wystawa. ...
merlenke: Dobrym pomysłem może być wizyta na wystawie pająków. Dzieci mają szansę zobaczyć na wł ...
KarpatkaST: Macie może pomysł, gdzie zabrać przedszkolaki na jakąś nietypową wycieczkę? Szukam czego ...
KarpatkaST: Ja dostałam po urodzeniu od koleżanki tshirt z napisem mama jak napis levis a dla dziecka zaw ...
merlenke: Szukam prezentu dla koleżanki, która jest świeżo upieczoną mamą. Jakieś pomys ...
merlenke: Obligacje skarbu państwa są fajna opcja, dla osób które dostają 800+ są obligacje rodzinn ...
KarpatkaST: Nie chcę aby straciły na wartości :) Jak oszczędzacie na przyszłość dzieci ? ...
KarpatkaST: U nas huśtawka, piaskownica i zjeżdżalnia to must have. Na ten sezon planuje dla córek nami ...
merlenke: hejka, jakie zabawki ogrodowe najlepiej sprawdzają się u Was w ogrodzie? ...
merlenke: Wypadanie włosów po ciąży to klasyka, ale wiem, że jak się to dzieje na własnej głowie, ...
niebyło mnie chwile a tu III faza aniu to szalej teraz ;o)
Aniu widze, ze tempka ladnie trzyma sie w gorze wiec mocno zaciskam kciuki zeby nie spadla. Powodzenia:)
spadnie napewnio chyba oleńcwe się cos pomyliło moze pomyslała ze starasz sie bo tak się pisze jak tos się stara o dzidzi ;o) bedzie dobrze to dopiero 8 dzien fazy lutealnej wiec za pare dni powina spadac tempka ;o)
Ja to wszystko wiem Aguś :) i że spadnie też – w końcu nie ma wyjścia :)) w końcu termometr to mój kumpel od paru ładnych lat, a zapytałam tak z ciekawości ;)
Oj przepraszam Aniu nie doczytalam, ze sie nie starasz, ale owulka piekna. Tez bym taka chciala.
Nie ma za co przepraszać :)) a kciuki mile widziane za tempkę żeby nie spadła przez 14 dni, choć pewnie sie nie da bo szyjka zaczyna się otwierać na @, owu jakaś zaczarowana dawno takiej nie było i plamień na razie nie widać, a u Ciebie też widziałam, że szyjka zmienia się owulkowo – będzie dobrze, jeszcze chwilka :)
To znaczy, ze jak ma byc @ to szyjka jest otwarta? Zawsze myslalam, ze ma byc zamknieta.
Dzieki Aniu ze zagladasz do mnie:)
aniu to korzystaj z III fazy oj jak ja bym chciała aby moja tak wgladała III faza była widoczna ;o) zazdroszcze ;o)
Chyba właśnie III faza się kończy :(( buuuuu czemu tak szybko??? Od wczoraj plamienie,a dziś ból brzucha, który zwiastuje tylko jedno.
Od jutra zaczynam kurację na wzmocnienie cyklu, a zwłaszcza III fazy, bo coś krótkawa tzn. będę brać magnez z B6 oraz wapno w stosunku 1:2 do magnezu, zobaczymy jak zadziała, o ile wytrwam w postanowieniu :)
Cieszę się z @ :)) ten cykl miał tylko 49 dni :)) to mniej niż połowa z poprzedniego.
no to sobie pogadałam :}
Aniu a magnez B6 bierzesz cały cykl czy tylko od określonego dnia cyklu?
Haniu będę ze trzy cykle brać cały czas, a potem tylko od owu.
Znalazłam fajny artykuł poczytaj
http://npr.pl/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=207
dzięki Aniu! zaraz poczytam :) bo ja biore magnez B6 juz ok 3 tygodnie razem z folikiem i bałam się żeby nie przedawkować :)