Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
merlenke: Za 800+ opÅ‚acam przedszkole bo tak wychodzi, że 800 wpÅ‚ywa mi najpierw na konto, a za resztÄ ...
merlenke: Obligacje skarbu państwa są fajna opcja, dla osób które dostają 800+ są obligacje rodzinn ...
KarpatkaST: Jak w temacie. Chciałabym w jakiś sposób zabezpieczyć przyszłość mojej córki ...
KarpatkaST: Nie chcę aby straciły na wartości :) Jak oszczędzacie na przyszłość dzieci ? ...
KarpatkaST: U nas huśtawka, piaskownica i zjeżdżalnia to must have. Na ten sezon planuje dla córek nami ...
merlenke: hejka, jakie zabawki ogrodowe najlepiej sprawdzajÄ… siÄ™ u Was w ogrodzie? ...
merlenke: Wypadanie włosów po ciąży to klasyka, ale wiem, że jak się to dzieje na własnej głowie, ...
KarpatkaST: Minęło już 5 miesięcy od porodu, a moje włosy lecą garściami. Na szczotce, pod prysznice ...
KarpatkaST: Mam podobnie. W zasadzie to miałam. i to spore problemy w ciazy z zasypianiem. Co pomogło: ...
merlenke: Czy ktoś może jest w ciąży i cierpi na bezsenność? Co Wam pomaga? ...
Amazonka: Centrum Nauki Kopernik. Kawiarnie dla matek z dziećmi. ...
merlenke: Rozumiem doskonale. Centra handlowe to ostatnia deska ratunku, jak już wszystko inne zawiedzie ...
merlenke: Ja ogólnie na razie mam tylko na głowie, na początku pomagało mi słońce w okresie letnim ...
KarpatkaST: Cześć, macie jakieś swoje pewniaki, gdzie w Warszawie można pójść z dzieckiem w deszczow ...
rozmal: Sama nie próbowałam, ale na pewno dopisze te preparaty do mojej listy, żeby przetestować :) ...
asia ja sie staram od pół roku, a od prawie roku liczymy na wpadke..a tu bocian nas omija szerokim Å‚ukiem…czasem ( teraz to już czÄ™sto ) myÅ›lÄ™, ze jestem wybrakowanym egzemplarzem…nie można siÄ™ poddawać. Nie bÄ™de Ci pisac o wyciszeniu, o nie mysleniu, bo wiem jak trudno jest nie myslec o tym..uda siÄ™…zobaczysz, widać jeszcze nie nadszedÅ‚ twój czas i moment….trzymaj siÄ™…masz jeszcze nas…:)
Asiu- a propos linii, to może zapytaj eksperta.
Ja nie bardzo chcę się wypowiadać, bo raz dostałam klapsa :)
Jeżeli nie miałaś poprzez monitoring wyznaczonej owulacji to nie wstawiaj linii pionowej.
A co do Waszych staraÅ„ to doskonale CiÄ™ rozumiem. My staraliÅ›my siÄ™ prawie 2 lata. W tym czasie przeszÅ‚am chyba wszystkie możliwe etapy – buntu, zniechÄ™cenia, euforii, caÅ‚kowitego odpuszczenia sobie, nadzei itd. Już nie wiedziaÅ‚am co mam zrobić, bo niby wszystko OK a ciÄ…zy jak nie byÅ‚o, tak nie byÅ‚o. Dziecko przychodzi do nas w najlepszym momencie i czÄ™sto najmniej spodziewanym :)
Głowa do góry :)
Asiu, ależ zaszalaÅ‚aÅ›, jestem pewna że nigdy siÄ™ nie poddasz, po prostu czasami przychodzÄ… takie chwile, że ma siÄ™ wszystkiego serdecznie dość! Sama przez to przechodziÅ‚am to wiem co mówiÄ™. Czasami potrzebny jest odpoczynek, nawet niewielka zmina, wyjazd do znajomych niecodzienny wieczór z mężem lub znajomymi….ale i tak w gÅ‚owie coÅ› tam pozostanie :) Najważniejsze żeby nadal czerpać przyjemność z myÅ›li o MaleÅ„stwie, ale żeby nie byÅ‚o to jedynÄ… myÅ›lÄ…. Po prostu probójcie dalej, ale nie zapominajcie owielu innych przyjemnoÅ›ciach.
Jak tempka chce spadać to niech spada, z każdym cyklem jest nowa nadzieja a to najważniejsze.
Powodzenia.
Buźka
Asiu widzÄ™ że wytrwale testujesz:) Beta jakby rosÅ‚a…BÄ™dÄ™ jÄ… dopingowaÅ‚a telepatycznie!!!!!
Dziewczyny i wszystko jasne :( Bety nie będzie
Dzieki za wsparcie , wybaczcie ale musze na jakiś czas odpocząc i przestac sie nakrecać :(:(:(
Asiu nie wiem jak ciÄ™ pocieszyć…moze tym, ze u mnie tez jest spadek…coÅ› mi siÄ™ wydaje, ze razem dostaniemy…w nastepnym okresie nam siÄ™ uda…zoabczysz:)
gÅ‚owa do góry tym razem "jÄ…"zlikwidujesz… na dÅ‚ugooooooooo
przykro mi…asiu idz odpocznij….
asiu , kochana , jak czujesz takÄ… potrzebe to odpocznij od termometru od obserwacji , tulam mocno , rozumiem cie
ja tez czasem czuje siÄ™ jak wybrakowany model ale mimo chwil zwÄ…tpienia , jka konczy siÄ™ @ nadzieja siÄ™ odradza
Mocno przytulam Asieńko.
Asiu u mnie też poleciała w dół, zaczniemy chyba nowe cykle razem i razem doczekamy sie w końcu tego wymarzonego +. Ściskam
Kiedy coÅ› uparcie gaÅ›nie – zaufaj iskierce nadziei
asia, moze faktycznie odpoczynek od tego wszystkiego jest ci potrzebny :) pozdrawiam
szkoda, ale przecież to tak spadła, no cóż na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Ale będzie nowy wykresik i w końcu + ?!
zapraszam na mój wykresik, ja już od wczoraj rozpoczelam nowy cykl, tak jak Ci wcześniej mówiłam nie było wątpliwości,że z luteiną u mnie nie wyjdzie fasolka.no ale teraz juz bez wspomagaczy, mysle,ze luteina spelnila swoje zadanie bo cykl juz mi sie skrócił do 30 dni, wiec juz prawie ksiazkowo :) Asiu uszka do góry i zaczynamy nowy cykl z całkiem nową nadzieją,buźka
Dziewczyny dziękuję Wam , przepraszam , że do Was nie zaglądałam , ale byłam obrażona na cały świat i strasznie mi było smutno.
WyryczaÅ‚am siÄ™ ….. trochÄ™ mi przeszÅ‚o….
Zapraszam Was pod nowy cykl , wyjazdowy z przerwa dwu tygodniowÄ… :)
Wczoraj sfinalizowaliśmy mój urodzinowy prezent:)
Szczegóły pod nowym cyklem :P
Cieszę się , że Was mam bo tylko Wy wiecie co naprawdę czuję .
Buziaki