ka_ro_li_na
Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
merlenke: To, że zrobią badania i stwierdzą PCOS to jedno. Prawdziwą sztuką jest znalezienie lekarza ...
marion: [quote=Damazy"> Przyjmij proszę miesiąc gratis[/quote"> Dziękuję :bigsmile: ...
KarpatkaST: Dziewczyny, jak wygląda sprawa badań w kierunku insulinooporności i zespołu policystycznych ...
Damazy: Witaj Marion, przepraszamy za opóźnienie w aktywacji konta. Przyjmij proszę miesiąc gratis ...
marion: Opłaciłam konto w dniu 11 lutego. Jest 16.02. i nadal mam nieaktywne. Kiedy mogę się spodzi ...
KarpatkaST: Takie nowe, nowe to musiały być garnki i patelnie na indukcję. Dokupiłam sztućców, bo wia ...
merlenke: Hej dziewczyny Jestem na etapie kompletowania podstaw do nowego mieszkania i próbuję ogarną ...
merlenke: U mnie lekarz rodzinny opowiedział mi o swoich podejrzeniach co do diagnozy a następnie pokie ...
KarpatkaST: A do jakiego lekarza się zgłosić z problemem? Do psychologa czy do psychiatry? ...
marion: Mam konto ważne do 15.02. i będę przedłużać jego ważność w najbliższych dnach - mam n ...
KarpatkaST: Jeśli miałam sporo czasu w ciągu dnia to dawałam gotowane przez siebie, ale były takie dni ...
Amaterasu: Dieta bogata w białko i cellulitu nie ma 🙂 ja nie mam ani grama... Urodziłam 2 dzieci ...
MagdalenaL88: W takiej sytuacji dziedziczenie następuje z tzw. prawa przeżycia – jeśli Twój ojciec zmar ...
KarpatkaST: hejka - od około trzech lat stosuję piling z kawy. Dodaję do balsamu po kąpieli nakła ...
merlenke: Kochane doradzicie skuteczne zabiegi na cellulit na ciele? Co u Was daje dobre rezu ...
ka_ro_li_na
napisała kwietnia 05, 2009 19:16
tak….. w tym miesiącu musimy bardziej się zgrać z serduchami.
madziwniaP
napisała kwietnia 06, 2009 10:21
W takim razie zyczę udanego serduchowania!!!
madziwniaP
napisała kwietnia 14, 2009 18:48
A co to za przerwy koleżanko ani temp ani serduszek :D:D do pracy
ka_ro_li_na
zmieniła kwietnia 23, 2009 08:51
szkoda że 17 i 18 dzień cyklu nam uciekł z serduszkami :( ,a zapowiadało się na idealny cykl.
jakoś brak mi nadziei, że coś może wyniknąć z tego wykresu. no nic, poczekamy zobaczymy…
Kajetan
napisała kwietnia 30, 2009 20:58
Witam A może się cosik wykluwa :D Trzymam kciuki i pozdrawiam
ka_ro_li_na
napisała maja 01, 2009 22:12
oj chciała bym, chciała… no ale te serduszka powinny być chyba w innym miejscu :(, przy problemach mojego TŻ, ……. tak więc tylko nadzieja na Łaskę Bożą mi pozostała :) cuda się przecież zdarzają….nie?
Ogonek
napisała maja 02, 2009 11:13
Czasem tak jest że temp może spaść troszkę niżej,Mojej koleżance spadła ale na drugi dzień się podniosła ona też wątpiła w dzidzi jak jej ta temp spadła.A teraz jest w 14 tyg ciąży.Więc głowa do góry jeszcze nic straconego póki nie ma @ to jest nadzieja :-) Trzymam kciuki,i życzę powodzenia,,,
asia_b84
napisała maja 02, 2009 11:48
NIe przejmuj się jeszcze spadkiem, temp może się podnieść wzwyż jeszcze nie wszystko stracone.
giusti
napisała maja 03, 2009 14:05
pozdrawiam i ja rowniez trzymam kciuki za zielone zakonczenie. jeszcze nic straconego….:)
ka_ro_li_na
napisała maja 04, 2009 08:59
no niestety teraz to już chyba nic nie będzie, jutro pewnie zaproszę was pod następny cykl
asia_b84
napisała maja 04, 2009 10:29
Hmm obydwie musimy postarać się o więcej serduszek w nowych cyklach. Oby zaczęły się jak najszybciej, bynajmniej u mnie. Nie ma co się dołować, będzie dobrze :)
Ogonek
napisała maja 04, 2009 21:59
Zdecydowanie więcej serc musimy oby dwie postawić w następnym cyklu ja dostałam @ o 3 dni za wcześniej.Trzymaj się cieplutko.Nie traćmy wiary i nadziei następny cykl może być owocny.Pozdrawiam.
ka_ro_li_na
napisała maja 05, 2009 00:56
wiem, wiem, ja też mam zawsze problem z trafieniem z serduszkami.
Pamiętajmy, że owulacja występuje głównie nie w dzień szczytu temperatury, ale od 3 dni przed do 3 dni po szczycie !!!!!