lilia86
Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
KarpatkaST: My już mamy wykupiony wyjazd tygodniowy na początku lipca. Później jedziemy na wieś na 3-4 ...
KarpatkaST: Już jak miał 9 miesięcy wiedziałam, w wieku 11 miesięcy psycholog w PPP potwierdziła moje ...
KarpatkaST: Nadpobudliwość, zaburzenia SI, emocjonalnie nie daje sobie rady, jest bardzo mądry umie licz ...
merlenke: Dziewczyny, jak wcześnie udało Wam się potwierdzić neuratypowość u dziecka i po czym to p ...
merlenke: Hej, pytanie do mam, które mają zdiagnozowane swoje dzieci pod kątem ADHD lub aspergera. ...
WalkaTrwa: super jest olejek do okolic intymnych od Klaudyny Hebdy, ale to raczej droga sprawa. ...
merlenke: Hej dziewczyny! Macie jakieś sprawdzone sposoby, maści, kremy na obtarcia/ranki po seksi ...
Amazonka: Dane: jak się mają wpływy z abonamentu do cen hostingu www. To widzi na bieżąco. Jak ...
karakal: Amazonka? które dane? Ja mówię o naszych danych. mam ponad 200 wykresów, pod poł ...
Amazonka: Właściciel ma te dane pod ręką na bieżąco przecież. ...
karakal: Marion co Ty mówisz? na jaką pocztę? wpisujesz w bankowości elektronicznej numer konta ...
Amazonka: Serwis zostawiony sam sobie. :-( ...
marion: [quote=Amazonka">Damazy, przywróć drukowanie wykresów. To jest potrzebna funkcja.[/quote" ...
merlenke: Zdecydowanie warto jest brać biurko z regulacją wysokości. Szczególnie, ze dizecko szybko r ...
KarpatkaST: U mnie fajnie sprawdza się podkład kryjący z Annabelle Minerals. Fajnie dopasowuje się do c ...
Oto mój świat,
wesoły niczym uśmiech gwiazd,
smutny jak serca rozkruszony głaz,
w nim łąka pełna barwnych traw,
złocony las niczym stado świecących lamp,
słońca blask rozświetla nas,
wirujące motyle lecą w twarz,
odsłaniają drogę pełną głębokich prawd,
w niej tęcza barw, mój pastelowy świat,
lecz czasem zakrada się tam ponury skrzat,
zabiera mnie w krainę czarnych snów i słów,
a ja lubię ten czas, otwieram bramę pełną kłamstw,
a tam łąka przekwitłych traw,
ponury las niczym stado różnych ras,
ciemności czar zasłania nas,
pędząca szarańcza leci w twarz,
odsłania drogę skrywanych prawd,
a w nim cała ja, ułamek sekundy i we włosach wiatr.
lilia86
napisała maja 17, 2010 21:17
jaki plan? przeczekać ten cykl potem zrobic drożnosc i plemniczki w w cylku czerwcowo-lipcowym startujemy
lilia86
napisała maja 18, 2010 14:21
Dziewczynki a ja tak sobie mysle że niema tego złego… przez to że odpusciłam cylk mi wrócił do normalnej długosci sprzed staranek: faza lutealna piekna długa, @ rozkreca sie od poczatku a nie jak wczesniej najpierw plamienie, tempka w fazie letealnej ponad 37 czasem to też dobrze, progesteron w normie teraz już wiem że stres i to ciągłe czekanie może naprawde pokrecic w cyklu.
A teraz z innej beczki własnie od wczoraj mieszka z nami w domu maleszek który urodził sie w niedziele- dziewczynka moja przyjaciólka własnie urodziła i teraz mamy w domu dwie dziewczynki 2 letnia i 2 dniowa jest taka słodziutka tylko je i spi nawet jeszcze nie słyszałam jak płacze.
myszaasia
napisała maja 19, 2010 07:07

Aga19782
napisała maja 21, 2010 16:33
:))) pewnie słodziaczek z tego maleństwa:))pozdrawiam…odpoczywaj i zbieraj siły….w Pl juz wiesz jaki szpital odwiedziszUstawilas sobie wszystko?
myszaasia
napisała maja 21, 2010 17:40
zapraszam pod nowy cykl i na świeże fotki:))
fasti
napisała maja 22, 2010 13:01
miałam wytrzymać z testem do 26 maja… nie dałam rady, poza tym pozazdrościłam testu vitroni :) zapraszam do siebie :)
lilia86
napisała maja 22, 2010 18:03
tak wiem już jaki szpital wyboire ustawiłam wszystko ale to może ulec zmianie nigdy nie wiadomo jak to z @ bedzie ale póki co na 23 czerwca oby sie tak udało
myszaasia
napisała maja 23, 2010 08:48
słonecznej niedzieli życzę:)

fasti
napisała maja 24, 2010 14:39
przesyłam mlodziutkie fluidki
}:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{ }:I:{
myszaasia
napisała maja 31, 2010 07:30

lilia86
napisała czerwca 01, 2010 16:02
Długo mnie nie było ale teraz dużo rzeczy mam na głowie i za niedługo wyjazd do polski już nie moge sie doczekac. U mnie lekka zmiana planów uznałam że jeszcze odłoże decyzje o dziecku nie jestem jeszcze gotowa ostatnio za dużo mysli krąży mi po głowie czasem bardzo głupie te mysli aż sama sie ich boje> Potrzebuje jakiejs zmiany w życiu, adrenaliny czegoś nowego jakich motyli w brzuchu szalenstwa jestem już znudzona ta monotomią praco dom obiad pranie prasowanie sprzatanie i tak w kólko tak że narazie decyzje o dziecku odkładamy może na rok może na 2
anecia77
napisała czerwca 02, 2010 09:28
Kochana, rob tak zeby bylo Ci dobrze. Trzymamy kciuki za adrenaline i pozytywne zmiany w zyciu!
Aga19782
napisała czerwca 03, 2010 16:24
Liliuś….dziecko dostarcza wrażeń uwierz mi!!!I adrenaliny i kopa dostaje sie do wszystkiego…zastanów sie jeszcze bo moze to ta zmiana ktorej szukasz:)))pozdrawiam serdecznie
lilia86
napisała czerwca 04, 2010 10:05
Niewiem narazie nie mówie ńie ale jakoś ostatnio odsuwa mnie od dzieci chce spróbowac czegos nowego, zakazanego, mysle o rzeczach które sa dla mnie nie dostepne ale tak mnie pociągaja…….
na zakrecie….
Aga19782
napisała czerwca 06, 2010 17:28
moze po prostu nie doroslas jeszcze do macierzyństwa….dlatego nie mozesz sie zdecydowac…
lilia86
napisała czerwca 07, 2010 20:40
może może jak chciałam to nie było a teraz otwieram swój biznes tutaj i może dlatego takie mieszane mysli mam sama niewiem jak to bedzie na poczatku chcemy to wszystko tutaj rozkrecic a potem sie okarze jak to mówią pożyjemy zobaczymy
Aga19782
napisała czerwca 09, 2010 19:37
a jaki to biznes jeski mozna wiedziec???
Aga19782
napisała czerwca 17, 2010 06:31
No to jeśli masz możliwość rozwinąć go to pewnie,próbuj…życzę powodzenia.Szkoda tylko że nie bedziesz sie starać…ale moze za jakiś czas zmienisz zdanie jak biznes bedzie dobrze szedł i bedziesz miała kogoś do pomocy….masz zamiar prowadzić wykresy czy rezygnujesz??
Aga19782
napisała czerwca 28, 2010 07:10
Liliuś co tam słychac? Jakj wizyta w PlPozdrawiam