magda19800
Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
KarpatkaST: Ja stosuję u córki Monecutan plus Clotrimazolum. ...
merlenke: A ja mam pytanie o atopowe zapalenie skóry u dziecka. Co pomoże? Co stosujecie u maluszków? ...
merlenke: Też ostatnio o tym myślałam. Większość książek to albo kopiowanie obrazka krok po kroku ...
KarpatkaST: Jakie książki lub materiały polecacie dla dzieci, które lubią rysować, ale są jeszcze za ...
KarpatkaST: Hej w styczniu zostanie po raz 3 ci mama, na pokładzie wtedy będzie 5 latka i 20 miesięcznia ...
Amazonka: Witaminy i minerały są w normalnym pożywieniu. Suplementacja jest potrzebna, gdy są stwierd ...
KarpatkaST: Suplementacja jest turbo, turbo ważna, dziecko potrzebuje ogromu witamin i minerałów i Ty rà ...
KarpatkaST: Nam dermatolog przepisała tanno hermal lotio dla złagodzenia świądu i na to smarowaliśmy c ...
rozmal: Drogie mamy, Czym leczyłyście łojotokowe zapalenie skóry? Maść przepisana prze ...
Amazonka: Czy jest jeszcze ktoś, kto pełni funkcję eksperta? ...
Amazonka: Nie mógł być normalny? ...
KarpatkaST: Moja córka niedawno miała 6 urodziny i zamówiliśmy wegański catering — były przeróżne ...
rozmal: Macie jakieś sprawdzone pomysły na zdrowy poczęstunek na dziecięce urodziny? Chciałabym, Š...
rozmal: Ten sam problem mam...tylko że po dwóch porodach sn . Teraz 3ciaza i masakra. Nie b ...
KarpatkaST: Mojego wówczas 7-latka zachwycił w Krakowie właśnie Ogród Doświadczeń – to było dla n ...
bura_gwiazdka
napisała lipca 25, 2008 00:49
ale masz piękny wykres! taki czytelny!
pozdrawiam,
Gwiazdeczka
magda19800
napisała lipca 25, 2008 08:21
niestety dla mnie nie jest on ani trochÄ™ czytelny…
pozdrawiam
bura_gwiazdka
napisała lipca 30, 2008 08:12
jest niższa faza, wyższa faza, szczyt szyjki jak na zamówienie. wszystko pięknie. :)
pozdrawiam środkowotygodniowo!
Josaris
napisała lipca 30, 2008 13:18
Dziewczyny mają rację :). Wykres jest bardzo czytelny :). Wszystko poprawnie oznaczyłaś. Nie musisz tylko odliczać do czterech temperatur po skoku. Jakość i ilość śluzu możesz poprawić wiesiołkiem w kapsułkach, które kupisz w aptece.
Serdecznie pozdrawiam.
magda19800
napisała lipca 30, 2008 16:03
dziękuję dziewczyny :)
od nowego cyklu, jeśli w tym się nic nie wykluje (a mam przeczucie, że nic) kupię wiesiołka i bardziej się przyłożę do obserwacji śluzu:)
agn
napisała lipca 30, 2008 18:01
:-) dziewczyny mają rację- bardzo ładny i czytelny wykres :-) już na dniach wszystko się wyjaśni :-) pozdrawiam i miłego dnia :-)
magda19800
napisała lipca 30, 2008 18:08
a ja jestem strasznie niecierpliwa i chcialabym wiedzieć już;) a tu jeszcze 4 dni musze czekać;)
kucbog
napisała lipca 31, 2008 10:11
hej Magda! To masz widze takÄ… cierpliwość jak ja – czyli żadnÄ… :P Å‚adnie tu u Ciebie… no i prawie u mety ;) 3mam kciuki żeby siÄ™ udaÅ‚o!! pozdrawiam!
agn
napisała lipca 31, 2008 10:55
ja też nie mam cierpliwości :) no ale co zrobić, musimy się jej nauczyć ;-)
magda19800
napisała lipca 31, 2008 18:24
zrobiÅ‚am dzisiaj teÅ›cik…
wiem, że to wczeÅ›nie, ale nie mogÅ‚am już wytrzymać, no i na ulotce byÅ‚o napisane, że wykrywa już 6-cio dniowÄ… ciążę…
niestety, ani Å›ladu drugiej kreseczki, nawet bladego…
czekam wiÄ™c na @ i zakupiÅ‚am olej z wiesioÅ‚ka…
Kurczak83
napisała lipca 31, 2008 18:42
Madzia to dopiero początek Waszych starań, ale życzę Wam jak najszybszego zazielenienia :)
emiliar
napisała lipca 31, 2008 19:10
jaka ładna tempka! :-) a co do testu to faktycznie jeszcze za wxcześnie. spokojnie, moze jeszcze nie wszystko stracone :-) pozdrawiam i trzymam kciuki
kucbog
napisała sierpnia 01, 2008 09:36
Magda! Te testy aptekowe to wiesz – tylko kosztujÄ… ;)
CoÅ› Wam napiszÄ™: mojej koleżance spóźniaÅ‚ sie okres ( starali siÄ™ o dzidzie wtedy 5 miesiÄ…c), no wiÄ™c zrobiÅ‚a sikacza. WyszedÅ‚ negatywny. Po 4 dniach od terminu miesiÄ…czki ponownie zrobiÅ‚a sikacza i…. znowu (-). PoszÅ‚a do lekarza. Lekarz mówi że nic nie widzi,ale kazaÅ‚ zrobić bete. Beta pokazaÅ‚a że jest w ciąży! Wszystko jest OK. No i ona z ciekawoÅ›ci zrobiÅ‚a sobie test z moczu w 3 miesiÄ…cu ciąży. No i zgadnijcie jaki byÅ‚ wynik??? Negatywny!!! A jej brzulol rósÅ‚ ;)) Także trzeba brac poprawkÄ™ na te testy, bo każda kobieta jest inna. Moja koleżanka okazaÅ‚o siÄ™ że ma za maÅ‚o hormonu i dlatego z moczu nigdy by nir wyszÅ‚o że jest w ciąży.
No! także głowa do góry ;)
magda19800
napisała sierpnia 01, 2008 09:40
no to fibi pocieszyÅ‚aÅ› mnie, bo nawet cienia drugiej kreseczki nie widziaÅ‚am, ale tempka mi siÄ™ nadal podoba…:)
tylko brzusio boli jak na@…
zobaczymy co będzie, ale dzięki temu, że wczoraj zrobiłam test spałam dzisiaj spokojnie, bo już czekałam na spadek temperatury, a nie zastanawiałam się pół nocy co to będzie.
agn
napisała sierpnia 01, 2008 10:44
Jesze trochę za wcześnie na test ;-) poza tym one wykrywają ciąże 6 dni od zagnieżdżenia zarodka a nie od zapłodnienia. Zagnieżdżenie mam miejsce nawet tak z 7 dni po zapłodnieniu, więc może jeszcze są szanse :-) buziaki
Kurczak83
napisała sierpnia 02, 2008 10:10
DziÅ› troche spadÅ‚a, hmmm……
Udanego dnia Madziu :):)
agn
napisała sierpnia 02, 2008 10:15
Madziu wiem co dzisiaj czujesz- u mnie też spadek i mimo, że się nie nastawiałam na ten cykl aż tak bardzo to jest mi trochę smutno ale rozpoczniemy już niedługo nowy cykl i znowu będzie szansa :-) miłego dnia mimo wszystko :-) buziaki
kucbog
napisała sierpnia 03, 2008 09:24
:( przykro mi Madziu, ale gÅ‚owa do góry – nowy miesiÄ…c = nowa szansa :) buziaczki!
agn
napisała sierpnia 03, 2008 11:06
W przyszłym cyklu dalej próbujemy razem :-))) właśnie myślę czym by tu męża napaść- może żeń-szeń i jakieś witaminki- muszę się zorętować na necie :-)) miłej niedzieli i skupiajmy się ma mastępnym cyklu a nie na tym co już minął :-))) buziaki
dzastix
napisała sierpnia 31, 2008 13:27
czesc Madzia, z twego cyklu mozna wiele sie nauczyc ,jest klarowny i czytelny, 3mam kciuki za kolejny
ps.jestem tu calkowicie nowa i jeszcze zagubiona:)