User_pro_offline meszsares

 
 
Moja aktywność w 6572 dni:
17 cykli, 269 komentarzy. Mój ostatni cykl się skończył.
meszsares
  • Przyjaciółki (2)
  • nibymotylek
  • siobhan1
 
 
Kto jest on-line: Amaterasu
 
 

Wykresy w telefonie Cell

m.28dni.pl (iphone, android)
 
 

Szybka pomoc!

Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.

 
 
 
 
 
 

Komentarze forum

KarpatkaST: Hej w styczniu zostanie po raz 3 ci mama, na pokładzie wtedy będzie 5 latka i 20 miesięcznia ...

 

Amazonka: Witaminy i minerały są w normalnym pożywieniu. Suplementacja jest potrzebna, gdy są stwierd ...

 

KarpatkaST: Suplementacja jest turbo, turbo ważna, dziecko potrzebuje ogromu witamin i minerałów i Ty rà ...

 

KarpatkaST: Nam dermatolog przepisała tanno hermal lotio dla złagodzenia świądu i na to smarowaliśmy c ...

 

rozmal: Drogie mamy, Czym leczyłyście łojotokowe zapalenie skóry? Maść przepisana prze ...

 

Amazonka: Czy jest jeszcze ktoś, kto pełni funkcję eksperta? ...

 

Amazonka: Nie mógł być normalny? ...

 

KarpatkaST: Moja córka niedawno miała 6 urodziny i zamówiliśmy wegański catering — były przeróżne ...

 

rozmal: Macie jakieś sprawdzone pomysły na zdrowy poczęstunek na dziecięce urodziny? Chciałabym, Š...

 

rozmal: Ten sam problem mam...tylko że po dwóch porodach sn . Teraz 3ciaza i masakra. Nie b ...

 

KarpatkaST: Mojego wówczas 7-latka zachwycił w Krakowie właśnie Ogród Doświadczeń – to było dla n ...

 

merlenke: Jakie atrakcje w Krakowie mogą spodobać się dzieciom w wieku około 7 lat? ...

 

merlenke: Ja miałam robione laserem motus i thunder, ale dla mnie motus okazał się najlepszy – i co ...

 

rozmal: Dziewczyny, możecie polecić jakiś gabinet w Krakowie, gdzie robią depilację laserową? Zal ...

 

merlenke: Kwiaty to najgorszy pomysł – co komu po 50 bukietach, które po kilku dniach i tak trafią d ...

 
 
13. nie chce mi sie na nic liczyc
  • Pierwszy dzieÅ„: 31.08.2008
  • Ostatni dzieÅ„: 25.09.2008
  • Miejsce pomiaru: waginalnie
  • Termometr: owulacyjny rteciowy
  • Kategoria: staram siÄ™
  • Metoda interpretacji: wÅ‚asna

Komentarze (14) Znajdź komentarze (autor, treść)

meszsares

User_pro_offline meszsares napisała września 14, 2008 13:21

..nie chce mi sie na nic liczyc, ale nie ustaje w walce:)

naaaomi

User_offline naaaomi napisała września 15, 2008 08:52

Dasz rade przy takim współżyciu

Sandy81

User_pro_offline Sandy81 napisała września 15, 2008 09:46

Trzymam kciuki :)

Powodzenia – musi być dobrze :)

(...)Etiam sanato vulnere cicatrix manet(...) 23.06.2009 Julia - 3830g i 56cm :) 
Ronia24

User_pro_offline Ronia24 napisała września 16, 2008 13:32

Dobrego dnia

Wszystko w rÄ™kach Boga ... 
nibymotylek

User_pro_offline nibymotylek napisała września 17, 2008 15:05

Gosia…aleÅ› poszalaÅ‚a z tymi serduszkowcami ;D:D:D:D Buziaki i powodzenia :) no i specjaln fluidek od mojego Patryczka :* #%$#%$#%$#%$#

nasze najwiÄ™ksze szczęście - NORBERCIK - ur. 10.01.2009 r. :)  
agusia23krak

User_pro_offline agusia23krak napisała września 19, 2008 16:31

trzymam kciuki za szczesliwy cykl:)

kocham moje maleÅ„stwo,ktore nosze pod serduszkiem:) 
meszsares

User_pro_offline meszsares napisała września 19, 2008 16:56

dziekuje kochane Dziewczyny! wiecie, mąż to sie normalnie zalamal ta czestotliwoscia. Wczoraj pojechal na delegacje, i choc i tak bym go juz wiecej nie meczyla – ucieszyl sie jak dziecko, ze bedzie mial spokoj hi hi:)

meszsares

User_pro_offline meszsares napisała września 19, 2008 16:56

Kasiu – buziaki dla Patryczka*****************************

nibymotylek

User_pro_offline nibymotylek napisała września 20, 2008 21:39

dzięki Kochana :*
ja tu normalnie zaglÄ…dam oczy nacieszyć :D:D:D hihihi ja też chcÄ™ serduszka… chociaż jedno…

nasze najwiÄ™ksze szczęście - NORBERCIK - ur. 10.01.2009 r. :)  
nibymotylek

User_pro_offline nibymotylek napisała września 20, 2008 21:43

aaaaa – jeszcze jedno… wÅ‚aÅ›ciwie do męża a nie do Ciebie… mój mąż też miaÅ‚czaÅ‚, że już siÅ‚y nie ma, że za dużo, za czÄ™sto… a teraz bÅ‚aga, żeby czas pÅ‚ynÄ…Å‚ szybciej :D:D:D a a siÄ™ Å›miejÄ™, że wybzykaÅ‚ normÄ™ na ten rok :P

nasze najwiÄ™ksze szczęście - NORBERCIK - ur. 10.01.2009 r. :)  
meszsares

User_pro_offline meszsares napisała września 23, 2008 16:26

no Kasiu, wlasnie to samo powtarzam mojemu – bzykaj kochaniutki, bo potem bedzie przestoj. Ale on nie chce wierzyc, ze moze tak byc. Powtarza, ze przeciez sa tez inne sposoby hi hi cwaniaczek. bedzie jeszcze cierpial!

Inna

User_pro_offline Inna napisała września 23, 2008 19:25

hmmm cos mi sie wydaje ze owulacja mogla ci sie przesunac znam przypadki kiedy owulacja przesuwala sie na 23 dzien cyklu i cykl sie zazielenil…. zobaczymy jak tempka jutro sie zachowa ale ja bym dzisiaj pomeczyla meza :)

Nadzieja bierze mnie w ramiona i trzyma w swoich objÄ™ciach, ociera mi Å‚zy i mówi, że dziÅ›, jutro, za dwa dni wszystko bÄ™dzie dobrze, a ja jestem na tyle szalona, że oÅ›mielam siÄ™ w to wierzyć. Tahereh Mafi – Dotyk Julii 
ZosiaK

User_pro_offline ZosiaK napisała września 24, 2008 11:56

Sprawdzaliście nasienie? Takie częste współżycie może znacznie osłabiac armię, a mąż pewnie chodzi bez grama cynku w organiźmie. Pozdrawiam!

meszsares

User_pro_offline meszsares napisała września 25, 2008 21:33

sprawdzalismy, z mezem wszystko ok. wiem, ze starajac sie nalezaloby w zasadzie wspolzyc co drugi dzien. Ale w sumie i tak nie ma zasady. Dotad od poltorej roku ograniczalismy sie, zeby wlasnie nie bylo codziennie, wiec teraz czas troche poszalec, bo z tego ograniczania nic dobrego jak narazie i tak nie wyszlo.

Dodaj komentarz (przyciÄ…gnij wykres)

Aby dodać komentarz musisz być zarejestrowanym użytkownikiem 28dni.
Zarejestruj się. Poleć też 28dni znajomym.

Formatowanie tekstu (pokaż/ukryj)