Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
merlenke: Farbuje sama w domu, na blond. Faktycznie po farvie jest lepiej, przez jakis tydzien moze, a po ...
KarpatkaST: Farbuje u fryziera. Wszystko jest ok,podczas farbowania skóra nie piecze.. Fryzjerka pole ...
rozmal: Dziewczyny z łuszczycą. Czy farbujecie włosy? Jeśli tak to czy same czy może u ...
rozmal: Córka miała jakieś 14 miesięcy, ale grudniowa, więc piasek zobaczyła pierwszy raz w lutym ...
merlenke: Ile miesięcy miały Wasze bobasy jak zaczęły na serio się tak interesować piaskownicą ? C ...
KarpatkaST: Hej! Organizacja urodzin na świeżym powietrzu to świetny pomysł, zwłaszcza dla aktywnych d ...
merlenke: Cześć wszystkim! Mój syn kończy 9 lat i chciałby spędzić urodziny na świeżym powietrzu ...
merlenke: W większości mieszkań wystarczy zwykłe gniazdko, jeśli nie planujesz montować jakiejś ba ...
KarpatkaST: Planuję klimę w mieszkaniu i zastanawiam się, czy trzeba robić jakieś specjalne podłącze ...
KarpatkaST: W takich przypadkach laser frakcyjny bywa skuteczny – nie usuwa całkowicie blizn, ale może ...
merlenke: Urodziłam przez cesarskie cięcie dwa lata temu i blizna wciąż jest widoczna, twarda i lekko ...
Amazonka: Daszek do wózka, aby nie robić dziecku sauny. ...
Amazonka: Koszmarna wystawa. ...
merlenke: Dobrym pomysłem może być wizyta na wystawie pająków. Dzieci mają szansę zobaczyć na wł ...
KarpatkaST: Macie może pomysł, gdzie zabrać przedszkolaki na jakąś nietypową wycieczkę? Szukam czego ...
solarisku, zbadala mnie i powiedziala ze wszystko oki… a jezeli chodzi o plamiernia to powiedziala ze moze to byc spowodowane niedomaganiem cialka zoltego (czy jakos tak), i jezeli powtorzy sie w to w tym cyklu to bede musiala zrobic badanie progesteronu w surowicy i pewnie jakies leki brac… poki co to na 15 maja mam wizyte u swojej ginki, i zobacze co ona na to :(
mam nadziedję, ze to był jednorazowy wybryk z tym plamieniem, a teraz już będzie ładnie
hmm będę zaznaczać, postaram sie przynajmniej :) ale juz i tak kilka serduszek opuscilam …
możesz nie zaznaczyć, ważniejsze żeby po prostu były :))
Paulinko, jakie wieści z LuxMedu?
w sumie to nic sie nie dowiedzialam :( ginka stwierdzila ze moge byc w ciazy, i dala skierowanie na bete… ale nic nie wyszlo :( robilam ja w 19dc…a stwierdzila to na podstawie mojego 3-dniowego okresu….. teraz czekam na @ i zaczynam kolejny cykl :(
hmmm…w ciazy to zawsze mozna byc jak byly serduszka co za dziwna dignoza>>>>w kazdym razie rozumiem ze masz sie spokojnie starc naturalnie? czy moze jakies wspomagacze w planach? jak Clo?
niestety nic mi nie przepisala… ale chyba doszlam juz skad te plamienia ;) przez „przywrotnika” ktorego pilama, bo gadalam z dziewczynami na forum i niektore mialy to samo… w tym cyklu go nie pilam i nic mi nie bylo… wiec go odstawiam na dobre ….