Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
rozmal: U nas bez klimatyzacji po prostu nie dało się żyć. Jak na dworze było 29°C, to w mieszkan ...
merlenke: Czy naprawdę warto inwestować w klimatyzację do mieszkania? Zastanawiamy się, bo w upały n ...
merlenke: Moja córka też miała łuszczycę w okolicach oczu i skóry głowy. Wszystkie maści pomagał ...
rozmal: A co stosowałaś na powieki? Bo tu są naprawdę duże restrykcje, zwłaszcza u dzieci. Mój s ...
KarpatkaST: Czy ktoś z Was leczył łuszczycę skóry głowy u dziecka? Moja córka ma 7 lat i zaczęły p ...
merlenke: Na 40 urodziny dostałam lot ze spadochronem. Prezent mega. Ale ja jestem osobą, która totaln ...
KarpatkaST: Tym razem szukam ciekawego prezentu, ale dla siebie samej :) Jakieś pomysły ...
KarpatkaST: Jak przygotować się na rozmowę z psychologiem dziecięcym czy ktoś był w takiej sytuacji? ...
KarpatkaST: Wspólna zabawa to sporo nauki – chociaż dzieci nie mają pojęcia, że coś ćwiczą. Widz ...
merlenke: Zawsze zastanawiało mnie, co tak naprawdę dziecko zyskuje, bawiąc się z innymi dziećmi. Cz ...
merlenke: Polecam obligacje. Konto jest na mnie i co miesiąc wpłacam 100 zł na obligacje 800+ (obecnie ...
KarpatkaST: Hej dziewczyny, czy macie jakiś sprawdzony sposób jak oszczędzać na przyszłość dzie ...
merlenke: Farbuje sama w domu, na blond. Faktycznie po farvie jest lepiej, przez jakis tydzien moze, a po ...
KarpatkaST: Farbuje u fryziera. Wszystko jest ok,podczas farbowania skóra nie piecze.. Fryzjerka pole ...
rozmal: Dziewczyny z łuszczycą. Czy farbujecie włosy? Jeśli tak to czy same czy może u ...
hej – ;)))
Co u Ciebie kochana?
Czy Oli juz ok po tym zabiegu?
Przyznaje sie, ze bardzo wczesnie lekarz zdecydowal sie na zabieg… byly do tego jakies wskazania, czy zwyczajna stulejka???
Buzka
Kochane. Dzięki, że zaglądacie. Ja też wchodzę na wasze profile, ale nie piszę, bo sił i chęci mi już brak. Na razie przygotowuję się do egzaminu wstępnego na studia magisterskie uzupełniające. Będzie ze mnie magister do kwadratu. Marnie mi idzie, bo czas mam późnym wieczorem, a wtedy padam na twarz ze zmęczenia. W ciągu dnia przeglądam notatki np gotując obiad.
Olo po zabiegu czyszczenia mastki spod napletka. Nigdy więcej! Obrzęk po znieczuleniu utrzymywał się ok 1.5 doby a miał zejść po 4 h. Na szczęście z siusianiem nie było problemu. Rivanol i rumianek pomogły i siusiak działa jak należy.
Moja księżniczka dość często daje w kość. Płacze o byle co, je jak ptaszek. Ech…
Dobrze, że wreszcie znalazłam terapeutkę. Babeczka super i rozmowy z nią mi naprawdę pomagają.
Kardiolog wykrył na holterze epizod migotania komór i jakby początek arytmii. Dostałam leki, które zamiast pomóc wywołały kołatanie. 4 godz w nocy leżałam roztrzęsiona i przestraszona. Teraz biorę tylko magnez, wit b6 i wit E, Oprócz tego lek na dokrwienie mięśnia sercowego i melisa.Czasem robi mi się dziwnie słabo. Głównie w nocy i nad ranem.
Doszłam do wniosku, że każdy dzień spędzony z moimi skarbami jest dla mnie błogosławieństwem.
oj kochana wspolczuje biedactwo nas tez czeka zabieg ale latwiejszy zdrowka dla synusia i buziaczki dla ksiezniczki pozdrawiam
synus to wykapana mama, sliczne masz dzieci, duzo zdrówka Ci zycze