darii
Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
MagdalenaL88: CO do stomatologa to tak jak ktoś pisał. Należy wyleczyć wszystkie zęby. Wiem, bo sama prz ...
KarpatkaST: Najszczersze kondolencje. Wszystko zależy od tego jak bardzo wystawny pogrzeb planujesz... Wie ...
merlenke: Szukam zakładu pogrzebowego w Warszawie. Zmarła osoba z mojej bliskiej rodziny, czy moż ...
KarpatkaST: Mnie pomogło ( co prawda w 17 tyg. ) Duża dawka wit c 1000 , 2x3 Duża dawka wit d ...
merlenke: Mamy, jakie macie sposoby na zaczynające się przeziebienie. Obecnie 33 tydzień ciąży, obud ...
merlenke: Dobra herbata albo kawa do zmielenia, kubek z zaparzaczem albo ładna filiżanka ze spodeczkiem ...
KarpatkaST: Szukam prezentu dla wychowawczyni w szkole. Co warto jest jej podarować? Dodam, ze córka prze ...
KarpatkaST: Sama woda … a na podkÅ‚ad poporodowy posikalam zawsze octaniseptem … Ja miaÅ‚am 14 szwów â ...
merlenke: A czego kochane używałyście do podmywania sie po porodzie? ...
merlenke: Syn ma 3 razy w tygodniu zajęcia, a czasami 4. Jeżeli dziecko potrzebuje pomocy specjalisty t ...
merlenke: Jestem na końcówce ciąży, ale już ustaliliśmy że 800+ oraz wszystkie prezenty w formie p ...
merlenke: Na pierwszej wizycie psycholog robi wstępny wywiad, pyta o ciążę, poród, pierwszy rok życ ...
KarpatkaST: A ja mam pytanie o inwestsowanie. Czy inwestujecie w jakiś sposób 800 plus? ...
Amaterasu: U nas najbardziej sprawdziła sie linia kosmetyków La roche- posay lipikar AP+ POLECAM!! ...
KarpatkaST: Z działu dla emerytów, męskie, na rzepy. Takie czarne, niby skórzane półbuty, ale oc ...
darii
napisała października 27, 2008 08:55
cześć Dziewczyny! wróciÅ‚am – byÅ‚am na 5-cio dniowym urlopie w Tatrach i wiecie co, podobnie jak dwa miesiÄ…ce temu w Bieszczadach, tak i teraz dostaÅ‚am okres – jeÅ›li można to nazwać @ (raczej plamienie, brudzenie) ;-) DochodzÄ™ do wniosku, że góry chyba tak na mnie dziaÅ‚ajÄ… ;-) miaÅ‚am po powrocie wziąć duphaston i nie zdążyÅ‚am…ale badaÅ„ teraz nie zrobiÄ™. poczekam dwa tygodnie, wezmÄ™ duphaston i po wywoÅ‚aniu pójdÄ™ do laboratorium – teraz nie do koÅ„ca jestem przekonana, czy to jest wÅ‚aÅ›ciwy moment, bo to nie wyglada jak moja miesiÄ…czka sprzed tabletek, a te badania sÄ… drogie i nie chciaÅ‚abym ich powtarzać…po wywoÅ‚aniu bedÄ™ wiedziaÅ‚a, że to jest to, co miaÅ‚o być i zrobiÄ™ badania.
pozdrawiam poniedziałkowo :-)
agn
napisała października 27, 2008 10:17
:-)) no coÅ› w tym jest bo mi gin zabroniÅ‚ jechać w góry ;-)) coÅ› z ciÅ›nieniem i zawartoÅ›ciÄ… tlenu…nie wnikaÅ‚am bo przyjęłam, że nie jadÄ™ i tyle :-) 3mam kciuki za normalny cykl :-) buziaki i milego poniedziaÅ‚ki
ando
napisała października 30, 2008 17:15
Witaj darii, nie miałam okresu w czasie pobytu w górach więc ciężko mi powiedzieć coś na ten temat. A tak poza tym to sama bym w końcu odpoczęła! Narazie pozostaje mi tylko pozazdrościć! :)
bura_gwiazdka
napisała października 31, 2008 07:37
darii no to w takim razie trzymamy kciuki, żeby się wszystko wyjaśniło. i było niegroźne. :)
bura_gwiazdka
napisała listopada 10, 2008 18:19
przesyłam buziaki poniedziałkowe. :)
magda19800
napisała listopada 14, 2008 09:00
Hej, mam nadzieję, że cykle wreszcie wrócą do normy:)
buziak
darii
napisała listopada 16, 2008 19:07
cześć Dziewczyny! zobaczymy jak to bÄ™dzie z tymi moimi cyklami…na razie obserwujÄ™.
pozdrawiam niedzielnie! :-)
darii
napisała listopada 18, 2008 15:28
wiecie co Dziewczyny, nie wiem co sie dzieje…dzis od rana, podczas wizyty w toalecie widzÄ™ krew na papierze…na wkÅ‚adce jest w sumie czysto, a po zrobieniu siku, po podtarciu jest krew…czy ja dostaÅ‚am okres??!