Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
KarpatkaST: Hej! Organizacja urodzin na świeżym powietrzu to świetny pomysł, zwłaszcza dla aktywnych d ...
merlenke: Cześć wszystkim! Mój syn kończy 9 lat i chciałby spędzić urodziny na świeżym powietrzu ...
merlenke: W większości mieszkań wystarczy zwykłe gniazdko, jeśli nie planujesz montować jakiejś ba ...
KarpatkaST: Planuję klimę w mieszkaniu i zastanawiam się, czy trzeba robić jakieś specjalne podłącze ...
merlenke: Jeśli zależy Ci na czymś innym niż standardowa sala zabaw, to serio warto rozważyć organi ...
KarpatkaST: Cześć, chciałabym zorganizować urodziny dla mojego 10-letniego syna, ale nie chcę zno ...
KarpatkaST: W takich przypadkach laser frakcyjny bywa skuteczny – nie usuwa całkowicie blizn, ale może ...
merlenke: Urodziłam przez cesarskie cięcie dwa lata temu i blizna wciąż jest widoczna, twarda i lekko ...
Amazonka: Daszek do wózka, aby nie robić dziecku sauny. ...
Amazonka: Koszmarna wystawa. ...
merlenke: Dobrym pomysłem może być wizyta na wystawie pająków. Dzieci mają szansę zobaczyć na wł ...
KarpatkaST: Macie może pomysł, gdzie zabrać przedszkolaki na jakąś nietypową wycieczkę? Szukam czego ...
KarpatkaST: Ja dostałam po urodzeniu od koleżanki tshirt z napisem mama jak napis levis a dla dziecka zaw ...
merlenke: Szukam prezentu dla koleżanki, która jest świeżo upieczoną mamą. Jakieś pomys ...
merlenke: Obligacje skarbu państwa są fajna opcja, dla osób które dostają 800+ są obligacje rodzinn ...
pierwsza!!!!
MELDUJE SIĘ z bockiem oczywiście!!!!
tez sie melduje i nadal podgladam i dopinguję. oby ten cykl wreszcie był taki jak sie należy:) niech Żyrafka sie raduje ze tak pięknie tempka podskakuje;)
co to ma byc???? no nie…..
ja caly czas kibicuje
hej, co tam u Ciebie? i na forum? sa jakieś nowe zaciążone?
fajnie, że Mississ ma fasolkę, kurdę, juz nie nadrobie tego co tam sie dzieje….
u mnie tez po staremu, no moze tylko zmienilo sie to, że juz sie nie staram…. bynajmniej nie mysle tyle o tym i o tych dniach…. wszystko tylko spontan….
hmm…to kiedy będzie plus????
o widze ze ładnie idziesz w górę. przydałoby sie jeszcze jedno serduszko ubezpieczające. na wypadek gdyby pecherzyk pekł dopiero po skoku tempki. owulka z tego samego jajnika jak najbardziej mozliwa. nawet gdy ktos ma tylko jeden jajnik OK to drugi całkowicie przejmuje jego funkcje i owuluje co miesiac z jednego
i jak samopoczucie????
a powiedz mi, mialas jakies objawy podwyzszonej prl?
u mnie tez za wysoka prl…. ale nie bedzie leczenia bo planowalam max. do czerwca starania wiec juz teraz rezygnujemy ostatecznie…. bo leczenie dlugotrwale mnie czeka, a na to nie mam siły i ochoty….
jak sie czulas po bromku? w jakich dc bralas?
nie ma szans na prace w moim miescie…. wszedzie zwalniaja n-li, nie tylko jezykowcow, jedyna nadzieja ze ktoras zaciazy ale to malo prawdopodobne, wrr…. a firma? mieszkam w malym miescie gdzie dostanie pracy = znajomosci…. a jak jest cos to z angielskim
pojde we wtorek na to badanie, akurat mam wolne wiec posiedze sobie te 3 godzinki i bede w 2 dc :) to chyba nie zaszkodzi i coz…. pomysle czy brac sie za leczenie czy lepiej sobie darowac…..
a owulke mam ladna bo biore clo i super na mnie dziala… tylko co z tego jak ta malpa prl sie przyplątała
No ja tez czekam na ten plus!!!! Buziaczki maćku!!
UDANEGO WYPOCZYNKU :)
udanego wyjazdu, fajnej pogody i odpoczynku
z owulka na pewno wsio oki bylam w tamtym cyklu na monitoringu, pecherz mial 25 mm i pekl i endo tez ładne…. wiec ta prl nic mi nie blokuje
Witam nowa kolezanke:)) no i oczywiscie trzymam kciuki za plusik
musi być plusik :)