Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
merlenke: Na 40 urodziny dostałam lot ze spadochronem. Prezent mega. Ale ja jestem osobą, która totaln ...
KarpatkaST: Tym razem szukam ciekawego prezentu, ale dla siebie samej :) Jakieś pomysły ...
KarpatkaST: Jak przygotować się na rozmowę z psychologiem dziecięcym czy ktoś był w takiej sytuacji? ...
KarpatkaST: Wspólna zabawa to sporo nauki – chociaż dzieci nie majÄ… pojÄ™cia, że coÅ› ćwiczÄ…. WidzÄ ...
merlenke: Zawsze zastanawiało mnie, co tak naprawdę dziecko zyskuje, bawiąc się z innymi dziećmi. Cz ...
merlenke: Polecam obligacje. Konto jest na mnie i co miesiąc wpłacam 100 zł na obligacje 800+ (obecnie ...
KarpatkaST: Hej dziewczyny, czy macie jakiś sprawdzony sposób jak oszczędzać na przyszłość dzie ...
merlenke: Farbuje sama w domu, na blond. Faktycznie po farvie jest lepiej, przez jakis tydzien moze, a po ...
KarpatkaST: Farbuje u fryziera. Wszystko jest ok,podczas farbowania skóra nie piecze.. Fryzjerka pole ...
rozmal: Dziewczyny z łuszczycą. Czy farbujecie włosy? Jeśli tak to czy same czy może u ...
rozmal: Córka miała jakieś 14 miesięcy, ale grudniowa, więc piasek zobaczyła pierwszy raz w lutym ...
merlenke: Ile miesięcy miały Wasze bobasy jak zaczęły na serio się tak interesować piaskownicą ? C ...
KarpatkaST: Hej! Organizacja urodzin na świeżym powietrzu to świetny pomysł, zwłaszcza dla aktywnych d ...
merlenke: Cześć wszystkim! Mój syn kończy 9 lat i chciałby spędzić urodziny na świeżym powietrzu ...
merlenke: W większości mieszkań wystarczy zwykłe gniazdko, jeśli nie planujesz montować jakiejś ba ...
zuzs dziekuje slonce i nie placze :) no wlasnie jakos tak dziwnie mimo wszystko spokojna jestem.Jedyne co mnie dobija to to ze wlasnie burczy mi w brzuchu :D hehe zaraz ide zrobie sobie sniadanko i kawki :D
Acha zapomnialam dodac,ze bede musiala isc zrobic sobie badania moczu i krwii na 100% jak pisalam na wykresie kilka razy leciala mi krew z nosa,wczoraj na uczelni zaslablam stojac z indeksem przed babeczkom po wpis (ale siara) poszlam do kibelka a tam potop sluzu,a dzis rano na domiar wszystkiego zwymiotowalam.Ale spokojnie to nie ciaza z mojej winy wymiotowalam bo jak wstalam zachcialo mi sie zjesc winogrona na pusty zoladek i rezultat byl taki jaki byl :)
Oj pszczolko pszczolko. Koniecznie musisz isc zrobic badanka. Ja teraz po @ tez ide. dawno nie badalam moczu a i krew by sie przydalo zbadac. Cos tak czuje pszczolko ze razem rozpoczniemy ten nowy cykl. No chyba ze zdarzy sie cud.
pszczółka! jak nie wezmiesz siÄ™ za siebie, to normalnie powieszÄ™…nie możesz tak sie stresowac, bo potem tak to siÄ™ konczy…a moim skromnym zdaniem badania mimo wszystko powinnas zrobic, aby wiedziec „dlaczego”
ale co najlepsze wczoraj totalny lajcik :D ani sie niedenerwowalam ani nic a chwile przed zaslabnieciem wrecz sie smialam :-/ to byl tylko wpis do indeksu nie zadne zaliczenie ani egzamin :)
magdalenkol chyba tak wspolnie rozpoczniemy nowy cykl-kolejny :) Choc Tobie zycze abys nie rozpoczynala nowego cyklu przez 9 miesiecy :D
A badania zrobie i kupie sobie jakis duzy zestaw witamin,bo jak widac owoce mi nie pomagaja :)
agnieszka naprawde sie tak nie stresuje :) Stresowala sie tylko egzaminem w sobote bo byl najwazniejszy w calej mojej kadencji :D A jak juz go zdalam stwierdzilam,ze wszystko jest mozliwe :D I sie juz niczym nie martwie :) A te smutne minki co daje to nie,ze placze tylko tak troszke jest przykro ale nie znaczy,ze sie zamartwiam niesamowicie :)
A ja nadal będę trzymała się mojej wersji:)))))))
Jeszcze dorzucam zarazków a jutro tempka znowu pójdzie do góry. Aż tak dużo to nie spadła zaledwie 0,1
###################################
###################################
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
TRZYMAM NADAL KCIUKI
Andariel jak porownywalam wczesniejszy wykresik z tym to w tym samym dniu mialam spadek o 0,1* potem byl wzrost i znow spadek o 0,2* a po tym spadku na drugi dzien @.I chyba w tym cyklu zapowiada sie takim sam koncowy scenariusz. Albo @ dostane juz jutro… A za zarazki daje ogromnego buziaka :::: :)
Wlasnie zaczelam plamic wiec pewnie do wieczora dostane @.
Andariel naprawde jestes bardzo kochana i dziekuje za wiare we mnie i mojego malzyka :) Ale ja juz chyba przyzwyczailam sie do mysli,moge nie miec naturalnie brzdaca i dlatego tez calkiem laitowo przyjelam, plamienia :)
Pszczolko a co to za plamienie wczoraj bylo?
no i co dzisiaj siÄ™ dzieje?
pszczółcia !!! ode mnie kciukasy i tfuuuu garść fluidków ###########
############
#############
plamienia to jeszcze nie tragedia a swoją drogą to badania rób koniecznie, bo cosik na osłabioną tym wszystkim wyglądasz. A egzaminami to się kompletnie nie ma co przejmować-nie pierwszy i nie ostatni, a wrazie czego są poprawki (hihi skąd ja to znam :P )
powodzenia słonko !!!!!
pszczółka a co z dzisiejszym wpisem, normalnie kobieto chcesz zebyśmy tu jajka poznosiły:-)))))
Pszczółko no i jak dzisiejsza tempka? Gdzie ty się podziewasz jak my tu wszystkie zestresowane czekamy na dobrą wiadomość:))))))
kochane przepraszam,ze was przytrzymalam ale zapraszam na moj nowy wykresik :).Dzis rozpoczelam nowy cykl…