Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
merlenke: W większości mieszkań wystarczy zwykłe gniazdko, jeśli nie planujesz montować jakiejś ba ...
KarpatkaST: Planuję klimę w mieszkaniu i zastanawiam się, czy trzeba robić jakieś specjalne podłącze ...
merlenke: Jeśli zależy Ci na czymś innym niż standardowa sala zabaw, to serio warto rozważyć organi ...
KarpatkaST: Cześć, chciałabym zorganizować urodziny dla mojego 10-letniego syna, ale nie chcę zno ...
KarpatkaST: W takich przypadkach laser frakcyjny bywa skuteczny – nie usuwa całkowicie blizn, ale może ...
merlenke: Urodziłam przez cesarskie cięcie dwa lata temu i blizna wciąż jest widoczna, twarda i lekko ...
Amazonka: Daszek do wózka, aby nie robić dziecku sauny. ...
Amazonka: Koszmarna wystawa. ...
merlenke: Dobrym pomysłem może być wizyta na wystawie pająków. Dzieci mają szansę zobaczyć na wł ...
KarpatkaST: Macie może pomysł, gdzie zabrać przedszkolaki na jakąś nietypową wycieczkę? Szukam czego ...
KarpatkaST: Ja dostałam po urodzeniu od koleżanki tshirt z napisem mama jak napis levis a dla dziecka zaw ...
merlenke: Szukam prezentu dla koleżanki, która jest świeżo upieczoną mamą. Jakieś pomys ...
merlenke: Obligacje skarbu państwa są fajna opcja, dla osób które dostają 800+ są obligacje rodzinn ...
KarpatkaST: Nie chcę aby straciły na wartości :) Jak oszczędzacie na przyszłość dzieci ? ...
KarpatkaST: U nas huśtawka, piaskownica i zjeżdżalnia to must have. Na ten sezon planuje dla córek nami ...
nio ładnie długaśny ten cykl :) aby ten to był ten najdłużyszy przesyłam fluidziki !@#$%^&()_($%^&()$%^&()$%^&*() i trzymam kciuki baaardzo mocno!!!!
Hej dziewuszki:) Ten cykl mogę zaliczyć do ładnych i chyba nawet owulacyjnych:) Niestety albo i stety @ dostałam i zaczynam nowy cykl. Na razie nie będę go udostępniać. Żeby mnie nie kusiło do częstego zaglądania.
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i będę od czasu do czasu zaglądać. A może i z czasem udostępnie ten obecny cykl. Cmoki gorące!
Hej Asiu odpoczywaj i nie myśl o nas poczekamy a jak się zazieleni to daj nam znac :)))) pozdrawiam serdecznie
oki, będę odpoczywać i luzować:) Pozdrawiam:)
Czekamy razem z tobą :)). Buziaki!
Buziaki:)
My tu jesteśmy Asiu – i czekamy co tam wyjdzie :)
calujemy cię mocno:) i czekamy na wieści:)
Cześć dziewuszki:)
U mnie jak zwykle zaczyna się chrzanic – dziś 24 dc i nic, znaczy się owulki nie ma. Było to do przewidzenia, ale i tak się wkurzam.
Na buzi – masakra, krosta na kroście (takie bolące), wyglądam jak nastolatka, która przechodzi okres dojrzewania. Normalnie płakać mi się chce.
Poza tym wszystko oki.
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie:) Buziaki
Ojej Asiu…tak mi ciebie szkoda :((( Przytulam cię kochana!
Cześć:) Dzięki kochana za przytulenia:)
No, u mnie już 38 dc i owu była jakieś 9 dni temu:) Teraz czekam na efekty. Pozdrawiam:)
o kurczaki nio to zaciskamy kciuki:))))) i fluidziki #$%^&()(&^%$#$%^&()_(&^%$#$%^&()_(&^%$%^&()_(&^%$
:) Nio, zaciskajcie, zaciskajcie:)
Cmoki Kasiku:)
nio i jak tam??
Niestety @ przylazła.
Jeszcze nie miałam takiego doła jak teraz. Mam dość.
Joasiu- no nie wiem co powiedzieć, bo nic cię nie pocieszy :( Przytulam cię kochana – wypłacz się, może ci ulży.
Dzięki kochana:) No, popłakałam sobie i to nieźle. I pomogło. Przynajmniej to z siebie wyrzuciłam. Tą bezsilność i złość.
Dzięki za przytulenie:)
Asieńko tak mi przykro….. :((((
Dzięki Kasiku że jesteś:)
jestem i będą cię meczyć Kochana :) kibicuje dalej i mam nadzieje, że się w końcu uda !!!!!!
:)