Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
rozmal: Ten sam problem mam...tylko że po dwóch porodach sn . Teraz 3ciaza i masakra. Nie b ...
KarpatkaST: Mojego wówczas 7-latka zachwycił w Krakowie właśnie Ogród Doświadczeń – to było dla n ...
merlenke: Jakie atrakcje w Krakowie mogą spodobać się dzieciom w wieku około 7 lat? ...
merlenke: Ja miałam robione laserem motus i thunder, ale dla mnie motus okazał się najlepszy – i co ...
rozmal: Dziewczyny, możecie polecić jakiś gabinet w Krakowie, gdzie robią depilację laserową? Zal ...
merlenke: Kwiaty to najgorszy pomysł – co komu po 50 bukietach, które po kilku dniach i tak trafią d ...
rozmal: Jakie prezenty zamiast kwiatów najlepiej sprawdzają się na weselu? ...
merlenke: My podarujemy tylko zdjęcie w ramce + do tego jakiś mały upominek (tylko jeszcze nie wiem co ...
KarpatkaST: Macie jakieś pomysły ...
KarpatkaST: U mnie największą różnicę zrobiło ograniczenie stresu i odstawienie cukru – wiem, że b ...
rozmal: Na spokojnie, najpierw poczekaj, czy w ogóle zaczną Ci puchnąć stopy albo kostki, bo wcale ...
rozmal: Mi bardzo pomaga kwas azelainowy, ale nakładany profesjonalnie w gabinecie – w odpowiednim s ...
merlenke: Cześć, mam rozpoznany trądzik różowaty, głównie rumień i podrażnienia. Dermatolog ...
merlenke: Czy w ciąży od razu trzeba kupować nowe buty, żeby było wygodniej przy ewentualnych opuchn ...
merlenke: Nie zawsze trzeba od razu płacić krocie za wizytę – ważne, żeby trafić na lekarza, któ ...
Sliczny wykresik Joasiu, moze @ nie przyjdzie, czego bardzo Ci zycze, moze w srode plusika zobaczymy:-)) milego wieczorku, buziaki:-))
Cześć Joasiu!:) Piękny wykres „rysujesz” i oby tempka została tak wysoko!!! Trzymam za to kciuki!:)))
dzięki dziewczyny, dzięki:)
ale ja już czuję oddech @ na plecach:(
witam :)
milej reszty weekendu zycze :) i zapraszam do siebie :) jak zwykle :)
ja bylam na sztywnej imprezie i tak naprawde chyba niepotrzebnie cokolwiek wypilam wczoraj… ehhhh do bani z tym wszystkim… :((((
ale u Ciebie jest b.ladnie :) oby tak dalej i bez oddechu na plechach @ :)
tak juz dzisiaj lepiej… nie wymiotuje… krew nie leci…
maz mi powiedzial ze za szybko „zyje”… ze nie daje swojemu organizmowi pomoc/odpoczac ale jak tu sie nie wiem polozyc czy cos jak czasu brakuje a tyle jest do zrobienia :( wiem ze musze zwolnic ale…. nie da sie bardzo czesto wg mnie :(
bede musiala to zmienic jak bede w ciazy wiec… nie wiem jak to bedzie… ae o tym bede myslec pozniej…
Asiu tak jak wczesniej pisałam wykres po prostu bomba i to jest już połowa sukcesu :) teraz muszą się zgdać plemniczki z jajeczkiem i kolejny sukcesza nami :) za co oczywiście trzymam kciuki i tego Ci życzę. Nie zamartwiaj się bo to pierwszy cykl po laparo tak więc dopiero się sznasa otworzyła. Daj czas organizmowi i działajcie a zobaczysz wszytsko się uda. Nie zasmucaj się bo po pierwsze tempka choć spada to jest jeszcze na dobrym poziomie i może podskoczyć a nawet jak nie podkoczy to jesteśmy tu z tobą i mocno w koljenym cyklu będziemy kibicowały :)
aaa i jaka piekna faza lutealna :):) same plusy :)
No i zapraszam pod nowy cykl.
Bardzo Wam dziękuję, że ze mną byłyście i jesteście:)
Szkoda, że się nie udało, ale tak jak piszesz Kasik, jest dużo plusów: laparo była, owulacja też i to w dodatku po 2 tyg od laparo, faza II ładna – więc jest się z czego cieszyć:)
Buziaki:)