krolik1
Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
merlenke: U mnie lekarz rodzinny opowiedział mi o swoich podejrzeniach co do diagnozy a następnie pokie ...
KarpatkaST: A do jakiego lekarza się zgłosić z problemem? Do psychologa czy do psychiatry? ...
marion: Mam konto ważne do 15.02. i będę przedłużać jego ważność w najbliższych dnach - mam n ...
KarpatkaST: Jeśli miałam sporo czasu w ciągu dnia to dawałam gotowane przez siebie, ale były takie dni ...
Amaterasu: Dieta bogata w białko i cellulitu nie ma 🙂 ja nie mam ani grama... Urodziłam 2 dzieci ...
MagdalenaL88: W takiej sytuacji dziedziczenie następuje z tzw. prawa przeżycia – jeśli Twój ojciec zmar ...
KarpatkaST: hejka - od około trzech lat stosuję piling z kawy. Dodaję do balsamu po kąpieli nakła ...
merlenke: Kochane doradzicie skuteczne zabiegi na cellulit na ciele? Co u Was daje dobre rezu ...
Damazy: Witaj agn03, konto jest już aktywne. Przepraszamy, ze musialas czekac. ...
agn03: Opłaciłam konto i znowu bez reakcji.. Nic nie zostało uaktualnione. Czy tylko mi się to zda ...
KarpatkaST: Dużo osób pomyliło kolonoskopię z kolposkopią. Ten drugi zabieg jest delikatnie nieprzyjem ...
merlenke: Muszę przejść kolposkopię. Czy badanie jest bolesne? I gdzie mogę się na nie zapisać w R ...
merlenke: Mam założoną wkładkę z innych względów niż antykoncepcja. Zakładana była przez lekarz ...
Damazy: Witaj Ania, napisz prosze wiadomość do Damazy albo na pomoc@28dni.pl ...
Aniar07: Chodzi mi o wykresy. Czy można dodawać wykres jeżeli dokona się zapłaty. Bo ostatnim razem ...
krolik1
napisała maja 19, 2008 20:09
proszę o komentarz co sądzicie o moim wykresiku
Danielle
zmieniła maja 20, 2008 02:36
Witaj.
Szansy nigdy nie da się skreślić zanim cykl się nie skończy. Natomiast o podejrzeniu ciąży mówi się, gdy jest nie mniej niż 18 wyższych temperatur. w każdym cyklu, w którym jest współżycie, jest szansa na ciążę.
Wiem, że nie brzmi to wcale pocieszająco ale niczego innego napisać się nie da. trzeba czekać.
ponadto u ciebie nie ma jeszcze wystarczającej ilości wyższych temperatur by można było mówić o przebyciu owulacji.
Jeśli jutrzejsza temperatura wyniesie minimum 36,92 to należy wówczas dokonać analizy:
1. 6 temperatur przedwzrostowych to: 14, 15, 16, 17, 18, 19 dc
2. Linia temperatur niższych (pokrywająca) na wysokości najwyższej z 6 przed wzrostem plus 0,03 stopnia, czyli 36,75 (z 18 dc)
3. Faza lutealna od 20 dc
- Jeśli temperatura w 22 dc wyniesie mniej niż 36,92 a więcej niż 36,75 to analizę wykonujemy dopiero, jeśli temperatura w 23 dc wyniesie więcej niż 36,75
- Jeśli temperatura w 22 i 23 dc wyniesie mniej bądź tyle samo co 36,75, to należy uznać, że owulacji nie było i nie będzie podstaw do wykonania analizy
Pozdrawiam
krolik1
napisała maja 21, 2008 18:35
dziewczyny prosze o odp czy była u mnie owulka?bo chce dodać,że od 02.04. kochaliśmy się z mężem co dzień z wyjątkiem 16dc.teraz od kiedy mam wysoką tempe narazie się nie kochamy.prosze o odp.
krolik1
napisała maja 21, 2008 21:46
dodam jeszcze że przytulałam się w 19dc .
brunsiaczek
napisała maja 23, 2008 22:46
jeśli serduchowaliście 19 dc to szansa jest :)
HAB
napisała maja 28, 2008 23:34
na moje oko okres idzie
brunsiaczek
napisała maja 29, 2008 19:38
idzie @ – niestety…