pszczolka232
Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
KarpatkaST: Przy małych dzieciach kluczowe jest właśnie to co piszesz, minimalna logistyka. Polecałabym ...
rozmal: Mamy dwójkę dzieci, 3 i 6 lat, i szukam miejsca na wakacje w górach gdzie logistyka będzie ...
Amazonka: Ten temat jest poruszony w wątku NPR po odstawieniu tabletek. ...
rozmal: 26 lat, odstawione hormony w czerwcu 2024, zaszłam w listopadzie, ale poroniłam, w maju 2025 ...
KarpatkaST: Po jakim czasie udało Wam się zajść w ciążę po odstawieniu hormonów i w jakim wieku? ...
gosik050288: Witam grupę obecnie staram się już drugi cykl o dziecko . Trzymajcie kciuki ...
KarpatkaST: 2,5 roku. Poszłam po kilku miesiącach do lekarza. Mieliśmy na przełomie tych lat dużo bada ...
KarpatkaST: Tak, chodziłam z córką przed drugą cisza, w trakcie, z niemowlakiem i z dwójką bawiących ...
rozmal: Dziewczyny, Czy chodzicie ze swoimi dziećmi do salek zabaw ? Mój synek ma 2 lata ( ...
Amazonka: Osada Śnieżka jest dla rodzin. ...
rozmal: Dziewczyny czy macie do polecenia jakiś hotel w Polsce (góry/morze/mazury) idealny dla rodzin ...
KarpatkaST: Srebrna bransoletka moze?myślę że za 100 to już się coś kupi , ja kupowałam jako dodatek ...
merlenke: Szukam inspiracji na preznet dla bliskiej koleżanki na urodziny :) Co warto jest je ...
merlenke: Mam termin na połowę sierpnia, nigdzie się nie wybieram 🙂 nacieszam się oczekiwaniem, do ...
Amazonka: Nie mam tv. ...
J_o_asia
napisała lipca 16, 2008 16:37
pozdrawiam:)
dziuni
napisała lipca 19, 2008 18:37
czesc dziewczynki,jak sie macie???
pszczolka232
napisała lipca 20, 2008 10:52
czesc u nas wszystko dobrze :)
mala pelza, turla sie, smieje, gaworzy tata, baba, papa, dada, da i mama ale to ostatnie najrzadziej ;-)podciaga sie do stania a raczkowac nie chce.Siedzi i obecnie cos mi tak wyglada ze probuje usiasc z pozycji lezacej tzn obkreca sie na boczek i raczka podciaga w gore ale po jakims czasie „upada”.Nie ma jeszcze ani jednego zabalka a ja czekam na niego z utesknieniem :D
Weronika zdrowa(odpukac) i jakos nam czas leci :D
J_o_asia
napisała lipca 30, 2008 12:47
cieszę się, że wszystko w porządku:) pozdrawiam:)
J_o_asia
napisała sierpnia 05, 2008 11:56
pozdrawiam:)
dziuni
napisała sierpnia 16, 2008 18:56
hejkaski,pozdrawiaski:)
idarnowska1
napisała września 03, 2008 08:07
ciesze sie,że u was wszystko dobrze :)))
glitter-graphics.com
idarnowska1
napisała września 22, 2008 08:52
Good Morning @ Comments101.com
J_o_asia
napisała października 12, 2008 00:24
prawie godzinkę temu, rok temu, na świat przyszła córa Twoja:) Wszystkiego najlepszego!:)
pszczolka232
napisała października 12, 2008 09:33
Joasiu dziekuje slicznie :D Za pamiec i za zyczenia :D
dziuni
napisała października 27, 2008 13:24
witaj kochana,jak sie amcie?
Agunia05
napisała listopada 08, 2008 09:33
Pszczolko Słonko mam nadzieje że jeszcze tu zaglądasz… powiedz mi czy Ty jesteś z tego Bełchatowa z okolic Zgorzelca??
pszczolka232
napisała listopada 11, 2008 11:01
AND nie ja mieszkam niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego, dalej Łódź, obopk mnie niema Zgorzelca.
dziuni u nas jakos czas leci Weronika stawia pierwsze kroki a raczej juz przemierza pierwsze metry :) gada jak najeta, u neurologa oceniona na wiek urodzeniowy wiec nas wypisali, teraz mamy wizyte u kardiologa (jutro) i tak jakos nam leci. Dziekuje za zainterersowanie :)
J_o_asia
napisała grudnia 22, 2008 19:28
Z całego serca życzę aby te Święta były wyjątkowe (pod każdym względem), wesołe i spokojne. Aby spełniły się Twoje marzenia, te małe i te duże. Niech radość i kolęda się niesie a Mikołaj fajne prezenty przyniesie:)
Wesołych Świąt! :)
Asia i Michał wraz z kotami:)
magdalenkakol
napisała grudnia 23, 2008 11:28
Zdrowych ,pogodnych rodzinnych Świąt Bozego Narodzenia,
błogosławieństwa od Bożej Dzieciny
Życzy Magda z rodzina
J_o_asia
napisała grudnia 31, 2008 13:24
Niech ten Nowy Rok przysienie same wspaniałe chwile, dużo spontaniczności, miłych różności i pogody ducha. Niech będzie zdrowie, szczęście, kasa, brak problemów i zadowolenie z pracy. Niech spełnią się wszystkie życzenia, marzenia i plany. Dużo radości, uśmiechu i miłości.
Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! :)
I udanej zabawy sylwestrowej:)
Asia i Michał.