Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
KarpatkaST: Ja założyłam konto w PKO BP, konto jest oprocentowane i jest to 3% w skali roku. Ale z moich ...
Amazonka: Może ferie ważniejsze. ...
Amaterasu: Dzięki za odp, no nic pozostaje czekac na powrót Damazy ...
marion: [quote=CZARNA30+">Damazy dostępny ostatnio 6 dni temu... [/quote"> Czyli mój przel ...
Amaterasu: Ja tez opłaciłam konto przelewem bankowym 30.01 rano i niestety mam nadal zablokowane...dziwn ...
marion: Imiona nadane dzieciom w Polsce w 2024 - rejestr Ministerstwa Cyfryzacji wg bazy PESEL. ...
marion: Cześć. Ja opłacałam konto przekazem na poczcie w dniu 30.01. - było to jakoś przed p ...
Amaterasu: Czy jest tu osoba odpowiedzialna za przedłużanie ważności konta?? Tydzień czasu czekam za ...
Alicja2024: Moje dziecko miało objawy ADHD i zostały one zdiagnozowane. Poszliśmy na terapię do Centrum ...
KarpatkaST: Bóle miesiączkowe mogą się zmieniać z wiekiem, ale jeśli masz wrażenie, że jest inaczej ...
MagdalenaL88: Atopicin faktycznie ma świetne opinie, zwłaszcza jeśli chodzi o nawilżenie i delikatność ...
rozmal: Hej dziewczyny, od kilku miesięcy mam okropne bóle podbrzusza przed okresem, ale inne niż ki ...
Amazonka: Konto już działa? ...
rozmal: Jako, że córa ma 10 miesięcy, (więc jeszcze laurek sama nie zrobi ) to planuję przygotowa ...
KarpatkaST: A jakieś pomysły na pierwszy dzień babci i dziadka? ...
Rituś dziękuję :*
A dzieci masz cudne. Córcia strasznie do Ciebie podobna :)
Słodziaki:)
Super:)
ale świetne zdjęcia :-) Słodka biedronka z Wiktorii!!!! a gdzie byliście na basenie?
Wiki podobna do taty moim zdaniem a mały do rity
ale mi sie dzieci pochorowały;-( w dzien jako tako funkcjonuja noce tragiczne;-((
basen w Parczewie
a rózne sa opinie, ktore do kogo podobne,,,na szcescie do mnie dzieci niebardzo sie upodobniły bo ja uwazam sie za nieładna osobe
Rita synek jest prześliczny i do ciebie podobny :-) A z ciebie też nie zła laska!!! wiele dziewczyn by chciało mieć taka figurę jak ty!!!
I synek i córcia do Ciebie podobni i do siebie nawzajem także :).
Zdrówka dla dzieciaczków!
Ja tez bym chciała być wyższa… i szczuplejsza…
Rita no co Ty, ej.
Ja tam bym chciała Twój wzrost.
Zdrowia życzę.
no zwariowałaś, fajna z Ciebie kobietka przecież
chyba wypisze wiktoria z przedszkola,,no do swiat napewno jej nie puszcze
moj mały stracił zupełnie odpornosc,,ona cały czas przynosi jakies syfy wirusy
od tygodnia Mteusz mi ryczy goraczka,,krtan gardło katar,,dusi sie wydzielina,,nie spimy,,ja juz wyje razem znim bo mam dosyc
wczesniej angina sraki,,wymioty
…teraz zbliza sie sezon ospowy,,zaraz by do domu przywlokła bo ona tez w trakcie leczenia antybiotykiem,,wiec odpornosc osłbiona,,i ospa zaraz byłaby ich a ja tego sama juz bym nie zniosła,,bo jestem mega zmeczona niewyspana,,,,i ten ciagły jek,,ryk;-(((
w zesżłym roku,,,,tzn przez cały rok nawet kataru nie miały moje dzieci
odkad poszła do przedszkola,,,,,,TO WSZYSTKO PRZERABIAJA
,,,,,,,,,,puszcze ja od wrzesnia niech troche sie zregeneruja,,,,,,mały bedzie poł roku starszy mzoe troche mondrzejszy bo ja mam juz dosyc.
Gdyby nie młodszy brat to by napewno chodziła,,ale dwoje chorych dzieci to masakra!!!!!!!!!!
o matko juz wyje!!!!!!!!! spadam;-( ipadam
Mysle ze zrobilabym podobnie…maluchy mojej kumpeli choruja co chwila jak tylko je zaprowadzi do przedszkola..oj sliczne masz dzieciaczki :))
Całkiem cię rozumiem w kwestii zawieszenia przedszkola. Skoro jesteś w domu, masz kogoś do opieki nad dzieciakami i generalnie nie musisz jej odstawiać do przedszkola, to chyba mądrzej jest pozwolić się organizmowi zregenerować.
delikatne zapalenie górnych dróg oddechowych, dostał syrop Clemastinum, ma posiedzieć ze dwa dni w domu no i tyle
rita a może marzec i kwiecień zostaw ją w domu, jeśli ospa nie będzie panowała to w maju czerwcu grypa odpuści
teraz też dokładają się kwitnienia, to nie pomaga w zwalczaniu infekcji :( Dzieci masz cudne! :)
no nigdy nie miałam cyklu 25 dniowego
ale mzoe to przez chorobe
ostatni raz była chora 14 lat temu
………….zapraszam pod nowy