Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
KarpatkaST: Ja założyłam konto w PKO BP, konto jest oprocentowane i jest to 3% w skali roku. Ale z moich ...
Amazonka: Może ferie ważniejsze. ...
Amaterasu: Dzięki za odp, no nic pozostaje czekac na powrót Damazy ...
marion: [quote=CZARNA30+">Damazy dostępny ostatnio 6 dni temu... [/quote"> Czyli mój przel ...
Amaterasu: Ja tez opłaciłam konto przelewem bankowym 30.01 rano i niestety mam nadal zablokowane...dziwn ...
marion: Imiona nadane dzieciom w Polsce w 2024 - rejestr Ministerstwa Cyfryzacji wg bazy PESEL. ...
marion: Cześć. Ja opłacałam konto przekazem na poczcie w dniu 30.01. - było to jakoś przed p ...
Amaterasu: Czy jest tu osoba odpowiedzialna za przedłużanie ważności konta?? Tydzień czasu czekam za ...
Alicja2024: Moje dziecko miało objawy ADHD i zostały one zdiagnozowane. Poszliśmy na terapię do Centrum ...
KarpatkaST: Bóle miesiączkowe mogą się zmieniać z wiekiem, ale jeśli masz wrażenie, że jest inaczej ...
MagdalenaL88: Atopicin faktycznie ma świetne opinie, zwłaszcza jeśli chodzi o nawilżenie i delikatność ...
rozmal: Hej dziewczyny, od kilku miesięcy mam okropne bóle podbrzusza przed okresem, ale inne niż ki ...
Amazonka: Konto już działa? ...
rozmal: Jako, że córa ma 10 miesięcy, (więc jeszcze laurek sama nie zrobi ) to planuję przygotowa ...
KarpatkaST: A jakieś pomysły na pierwszy dzień babci i dziadka? ...
witajcie dziewczynki na nowym wykresiku
zapraszam do wspólnego obserwowania i pogaduszek
może napiszę co się u mnie działo jak mnie nie było
Córeczka ma już prawie 6 miesięcy
jest bardzo energicznym dzieckiem,taka kruszynka mała.
daje nam tyle radości ,naprawdę jest cudowna.
a oto moja córcia obecnie
Witam z powrotem a maleńka jest śliczna.
śliczna córeńka :D
Pięknie
I ja się witam, córeczka jest śliczna.
miałam od tego cyklu mierzyć temp.ale niestety zapomniałam.
od lipca chcemy zacząć staranka o rodzeństwo dla emilki więc od kolejnego cyklu musze sie zmobilizować.
Heeeej :-)
Fajnie, że się uaktywniłaś :-)
Twoja Córcia też cudna – a zapowiadała się na potężną kobitkę :-) Chociaż powiem Ci, że takie drobne dzieci bardziej mi się podobają ;-)
Co do @ – ja i przed ciążą miałam dość regularne, więc tu wiele się nie zmieniło. Chociaż powiem Ci szczerze, że za nią nie tęskniłam :-)
Karmię mlekiem modyfikowanym, bo Mikołaj tuż po porodzie (cc) był nakarmiony butlą i mojej piersi już nie chciał, mimo, że mleko miałam – i to dość duże ilości.
Jak przekonałaś Emilkę do obiadków? Ja właśnie usiłuję wprowadzać Mikołajowi nowe pokarmy, ale krzywi się, otrząsa, a mleka pochłania jakieś potworne ilości :-/
Podziwiam ze chcesz juz drugie dziecie !!!!!!! Emilcia fajniusia , super fotka w sukieneczce z gołymi nózkami !!!
Ale śliczna dziewczynka, rośnie Ci laseczka , oj bezie łamać męskie serduszka.
Jestem pełna podziwu dla Ciebie, że chcesz już zacząć starania o rodzeństwo dla Emilki, ale wiem ze mała różnica wieku między dziećmi jest dla nich najlepsza. Trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli.
boje się porodu ale zawsze chciałam mieć trójeczkę dzieci z niewielką róznicą wiekową.
dziękujemy za komplementy
Emilka jest prześliczna :)
Staranka już za moment to już trzymam kciuki!
Maleńka jest poprosty prześliczna sama słodycz :-)))
Aaale fajnie, że tak się Wam bez problemu udało wprowadzić nowości jedzeniowe, no i że Emilka je prawie to, co Wy – to duże ułatwienie :-) Docelowo też tak zamierzam :-) Na razie nie przyprawiam, ale to dopiero początki – później się zobaczy.
A z umiejętności – opanował przewrót z brzuszka na plecki i z plecków na bok. No i jakiś tydzień temu odkrył swoje stopy :-)
A za starania trzymam kciuki :-) Oby były przyjemne i owocne :-)))
od dziś zaczynam łykac duphaston na wywołanie @ i zaczynamy staranka o rodzeństwo
Owocnych staranek życzę;-)))
zapraszam pod nowy cykl :) i poproszę o kciuki za owocne staranka :)