Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
rozmal: U mnie było tak, że jak tylko zaszłam w ciążę, od razu odstawiłam leki i lekarz pochwali ...
KarpatkaST: Możecie polecić psychologa we Wrocławiu? Przed ciążą zmagałam się z nerwicą i trochę ...
KarpatkaST: Tak! Funkcjonują kursy rysunku i malarstwa dla dzieci w formie zajęć „hobby” – obejmuj ...
merlenke: Moje dziecko uwielbia rysować — czy są w mieście warsztaty lub kursy, które mogą pomóc ...
merlenke: Warto zajrzeć na stronę https://takedamed.pl/dziedziczny-obrzek-naczynioruchowy-hae – zebra ...
KarpatkaST: U mojego dziecka lekarz podejrzewa HAE. Czy ktoś wie, gdzie szukać konkretnych informacji, kt ...
MagdalenaL88: Masz rację, paracetamol to naprawdę bezpieczna opcja w ciąży, ale zawsze z umiarem — te 2 ...
MagdalenaL88: Słońce i farbowanie włosów pomagały Ci wcześniej łagodzić zmiany na skórze głowy, ale ...
MagdalenaL88: Ja po po prostu odkładam dzieciom te pieniądze na osobne konto. Jak sa jakieś zawody , obozy ...
MagdalenaL88: Myślę, że najlepszym prezentem jest podarowanie czegoś co jest związane z dzieckiem ...
KarpatkaST: My chodziliśmy od 8/9 miesiąca co prawda głównie ze starszakiem ale Maluch był w siódmym ...
rozmal: Dziewczyny, od kiedy zabieracie dzieci do sali zabaw typu fikołki? Jest sens iść z rac ...
rozmal: U nas bez klimatyzacji po prostu nie dało się żyć. Jak na dworze było 29°C, to w mieszkan ...
merlenke: Czy naprawdę warto inwestować w klimatyzację do mieszkania? Zastanawiamy się, bo w upały n ...
merlenke: Moja córka też miała łuszczycę w okolicach oczu i skóry głowy. Wszystkie maści pomagał ...
I miesiąc – 1-4 tc
II miesiąc – 5-8 tc
III miesiąc – 9-13 tc
IV miesiąc – 14-17 tc
V miesiąc – 18-22 tc
VI miesiąc – 23-27 tc
VII miesiąc – 28-31 tc
VIII miesiąc – 32-35 tc
IX miesiąc – 36-40 tc
Św. Gerardzie, umiłowany sługo Jezusa Chrystusa, doskonały naśladowco Dobrego i Pokornego Zbawiciela i wielbicielu Syna Matki Bożej, zapal w moim sercu iskrę ognia Bożej miłości, jaki rozbłysnął w twoim sercu i uczynił z ciebie anioła miłości.
Chwalebny św. Gerardzie, który fałszywie oskarżony zniosłeś bez szemrania i skarg, podobnie jak twój Boski Mistrz, oszczerstwa przewrotnych łudzi, zostałeś wyniesiony przez Boga na Patrona i Opiekuna matek ciężarnych. Wybaw mnie od niebezpieczeństwa i od nadmiernych bólów, jakie towarzyszą narodzinom dziecka, broń dziecko, które teraz noszę, aby mogło ujrzeć światło dnia i otrzymać wody chrztu przez Chrystusa Pana naszego.
Amen
Ciężarówki :))) i Szczęśliwe mamusie ;)))
1) bibulka 16.01.2010 – Karolek urodził się z wagą 3.05 kg, 56 cm
2) malgos85 18.02.2010 – Marysia waga 3320 g, długość 55 cm
3) marianna27 20.02.2010 Marysia przyszła na świat o 16:20 ważyła 3100 i 47cm długości
4) konrela (21.02.2010) Filipek przyszedł na świat o 14.30. Ważył 3200, miał 54 cm.
5) kaska8417 córeczka Maleńka ważyła 2980 i miała 50cm
6) lalka84
7) NO I JESTEM ;))) (18.03.2010) synuś
8) sunflower_agi (26.03.2010) synek
9) Monisia282930 (02.04.2010)
10) wiocha (07.05.2010) synek
11) ;(
|
1 trymestr, 2 trymestr, 3 trymestr Poród cesarskim cięciem: 16.03.2010 06.08.2025 (Środa) |
Data |
---|
DC |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Super! Gratulacje!!!! Bardzo się cieszę, że jesteście już szczęśliwymi rodzicami. Dużo, dużo zdrówka Wam życzę. Wracaj do pełni sił Grażynko! Jeszcze raz gratulacje!!
gratulacje klopsika :))
zaroczny malec od poczatku :))
W brzuszku jadł dużo, to i teraz się domaga :-))
GRAŻYNKA DO DOMU WRÓCIŁA W CZWARTEK 18-GO BO WSZYSTKO BYŁO DOBRZE.
CHWILOWO JEST JEJ CIĘŻKO, PRÓBÓJE SOBIE JAKOŚ POUKŁADAĆ DZIEŃ Z NOCĄ. CZASAMI ZASYPIA NA STOJĄCO JAK TO PO CESARCE I TAK DUŻYM DZIECKU MA KŁOPOTY Z KARMIENIEM BO MAŁY PUSTEGO CYCA NAWET NA SUCHO NIE CHCIAŁ SSAĆ ZACZEŁA GO DOKARMIAĆ TO JAK SIĘ PRZYZWYCZAIŁ ŻE NAWET JAK JEJ POKARM ZACZOŁ SIĘ POJAWIAĆ TO MAŁY JUŻ NIE CHCE GO SSAĆ. GRAŻYNKA JEST BARDZO DZIELNA, NIE PODDAJE SIĘ I WALCZY DZIELNIE, BĘDZIE TAK DŁUGO WALCZYĆ AŻ WYGRA TĘ WALKE.
NIE WIADOMO KIEDY SIĘ NAM TUTAJ POJAWI GRAŻYNKA DUŻO CZASU ZABIERA JEJ ODCIĄGANIE POKARMU NO I Z MALUTKIM NOWORODKIEM TUŻ PO PORODZIE TEŻ NIE JEST LEKKO. NIE MA NAWET CHWILI DLA SAMEJ SIEBIE……..
Grażynko bądź dzielna :0 wszystko się z czasem jakoś poukłada :) pozdrawiam
Grazynko dzisiaj dostałam skierowanie do szpitala. Rozwarcie 5cm a ja się męczę jeszcze. Odezwę się jak wrócę ze szpitala.
U GRAŻYNKI POWOLI WSZYSTKO IDZIE DO PRZODU, MAŁY JUŻ ZAŁAPAŁ O CO CHODZI Z TYM CYCEM TROSZKE TO TRWAŁO NO ALE SIĘ UDAŁO :)
NIEBAWEM GRAŻYNKA TU ZAJRZY JAK TYLKO ZNAJDZIE CHWILKE I PRZECTAWI NAM SWOJEGO UKOCHANEGO SYNKA ARECZKA :)))))))
GRAŻYNKA PRZESYŁA POZDROWIENIA
O to super, że cycowanie się udaje :-))
Czekamy na wieści i zdjęcia Maluszka :-)
Pozdrawiam
Dziękuję że byłyście ze mną w tym czasie ;))))
Zapraszam pod nowy cykl……