Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
Amazonka: Nigdy w życiu takiej wystawy. Nie może być wystawa motyli albo jaszczurek? Albo cyrk? ...
KarpatkaST: U nas ostatnio padło na wystawę pająków i muszę przyznać, że dzieciaki były totalnie wk ...
rozmal: Szukamy z koleżankami z pracy jakiegoś innego pomysłu na wycieczkę dla dzieci z przedszkola ...
KarpatkaST: Akurat jestem tydzień po zaleczonej opryszczce. W ciąży trzeba szybko działać żeby się n ...
merlenke: Hey czy opryszczka na ustach ( zimno) jest groźne w ciąży ? Ogólnie mam tendencje do ...
merlenke: Mokasyny to super opcja na przejściowe pory roku – wiosnę i jesień, ale latem też dają r ...
rozmal: Zastanawiam się, kiedy najlepiej nosić mokasyny – nadają się bardziej na wiosnę czy też ...
rozmal: Z city mamy szkolenie psów, z autem policyjnym i przyczepą, na szkoleniu jest mini tor przesz ...
merlenke: Hej mamusie moja starsza córka za miesiąc ma urodziny . Mamy kłopot z lista prezentów ...
merlenke: Psycholog, terapia celowana. Podłoże tych emocji jest w Tobie, jak weźmiesz coś nqwet mocni ...
KarpatkaST: Co mi polecicie na nerwy przy dzieciach. Często nie wytrzymuje tego krzyku i sama krzycz ...
Amazonka: Damazy, czemu rok początku ciąży kończy się na 2024? Już nie można z ...
Amazonka: Jaki dziwny błąd! Damazy nie przewidział ciąż w 2025 r. ;-) ...
KarpatkaST: Zdecydowanie zależy od jakości materaca, ale sprężynowe kieszeniowe zazwyczaj są trwalsze ...
merlenke: Cześć, planuję kupić nowy materac i zastanawiam się, jak długo wytrzymuje dobry model spr ...
Plan na ten miesiac;
zero kawy (bedzie ciezko:(, orzeczy brazylijsckie, 2 jajka dziennie, ryby, dieta niskoweglowodanowa, wiesiolek i na koncu piekny zielony pluski:)
Jajo plodowe wychodzi zawsze na poczatku krwawienia. Podkladam sobie papier i jesli tym razem bylo tak samo, to wloze to do formalin i wysle na badania genetyczne. Nie wiem, ile za to zaplace, ale w Niemczech nie zrobia mi z tego nawet odplatnie…ale nie wazne. W formalinie moze to sobie poczekac nawet miesiac zanim pojade do Polski.
Zbadaja czy nie ma jakichs bledow chromosomalnych i czy to rzeczywiscie jajo plodowe a nie zluszczona blona macicy, ale ja swoje wiem…
Celinko dziękuje za wyjaśnienie , wiem co teraz czujesz , buziaki
Cell pisałaś, że miałam dobra fl, 8 dni to nie za mało?
ojeju :( ale masz racje, jak sie tylko da to niech to sprawdzą.
hmmm to az tak źle? co ja bym bez Ciebie zrobiła:*
no u mnie najwyzsza pora zeby sie ten długasny tasiemiec skonczył… mam tylko nadzieje ze w kwietniu juz go nie bedzie bo licze na owocny kwiecien :P
może się w końcu trafi:) póki co faszeruje się teraz witaminkami i ziółkami:)
o kurcze nawet by mi do glowy nie przyszlo, ze mozna tak jajo w formalone zapakowac i na badania dac.
ty to normalnie wiesz wszystko!!! dobry pomysl masz! niech zbadaja i wkoncu cos zaradzą na to, ze by ci sie te jajeczka zagniezdzaly w brzuszku kochana!!!
tego Ci zycze z calego serca, zebyc zostala mamusia w Nowym Roku!!!
buzka!
cześć kochana – jestem… wieści u mnie zapraszam
.
hej celikno. A nowego cyklu jeszcze nie ma?? u mnie nadal ładnie… zaczynam sie napalac pomału :P
Oj oj biedactwo :( ostatnio co chwilę ktoś chory :( mam nadzieje ze szybko sie wykurujesz i nie bedziesz sie meczyc na uczelni.
U mnie tak jest pieknie ze az sie boje… a jak jutro wstane i bedzie jeszcze wyzej to chyba ze szczescia to jakis placek upiekę :D
Ale czy ten sluzik moj pasuje??
pozdrawiam:))
masz racje celinko :* co ja bym bez ciebie zrobiła. Ah i o pomoc z analizie tez poprosze… bo pewnie pierwsza wyzsza była wczoraj ale co z linią podstawową to nie wiem bo niby ma byc najwyzsza z 6 nizszych ale wtedy u mnie było by duzo przedczesnych skoków takich 36.5st.
Ale na analize tez pewno jeszcze za wczesnie :P napalam sie a tumoze byc kicha :P
Ach co za tempka. Ja kolejny cykl łudzę się, że się uda. Tak bardzo bym już chciała. Trzymam kciuki za nas obie.
Pozdrawiam, całuski :)
:)
Witam Celinko w Nowym Roku i życzę aby był bardziej owocny niż ten. U mnie nic ciekawego dziś odebrałam wynik histopatologiczny i niestety nic z niego nie rozumiem Decidua inflammatoria et villi :) brzmi to strasznie, mam nadzieje, że nie jest tak źle :) Buziaki
o jeju … a po polsku sie nie dało ?? Nie wiem co to znaczy…
Ale celinka moze bedzie wiedziec.
Igur
to co masz w wypisie z histo-oznacza dokładnie
Zapalenie kosmków i doczesnej
potwierdzam, bo mialam identyczny wynik:
to co masz w wypisie z histo-oznacza dokładnie
Zapalenie kosmków i doczesnej, co jest wynikiem poronienia
i oznacza, ze nie bylo wad zarodka (zadnej patologii!!!!!!!)
Ciesze sie bardzo:)
To oznacza, ze nastepnym razem bedzie dobrze!!!