sloneczko32
Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
KarpatkaST: hejka - od około trzech lat stosuję piling z kawy. Dodaję do balsamu po kąpieli nakła ...
merlenke: Kochane doradzicie skuteczne zabiegi na cellulit na ciele? Co u Was daje dobre rezu ...
Damazy: Witaj agn03, konto jest już aktywne. Przepraszamy, ze musialas czekac. ...
agn03: Opłaciłam konto i znowu bez reakcji.. Nic nie zostało uaktualnione. Czy tylko mi się to zda ...
KarpatkaST: Dużo osób pomyliło kolonoskopię z kolposkopią. Ten drugi zabieg jest delikatnie nieprzyjem ...
merlenke: Muszę przejść kolposkopię. Czy badanie jest bolesne? I gdzie mogę się na nie zapisać w R ...
merlenke: Mam założoną wkładkę z innych względów niż antykoncepcja. Zakładana była przez lekarz ...
Damazy: Witaj Ania, napisz prosze wiadomość do Damazy albo na pomoc@28dni.pl ...
Aniar07: Chodzi mi o wykresy. Czy można dodawać wykres jeżeli dokona się zapłaty. Bo ostatnim razem ...
Aniar07: Czy ta strona jeszcze działa? ...
KarpatkaST: Byłam już 3 razy a córka ma 4,5 miesiąca. Nie trzeba sie jakos specjalnie przygotowywa ...
merlenke: Dzień dobry.Czy ktoś był na USG jamy brzusznej z niemowlakiem?Jak się przygotować do takie ...
MagdalenaL88: CO do stomatologa to tak jak ktoś pisał. Należy wyleczyć wszystkie zęby. Wiem, bo sama prz ...
KarpatkaST: Najszczersze kondolencje. Wszystko zależy od tego jak bardzo wystawny pogrzeb planujesz... Wie ...
merlenke: Szukam zakładu pogrzebowego w Warszawie. Zmarła osoba z mojej bliskiej rodziny, czy moż ...
sloneczko32
napisała sierpnia 16, 2013 12:22
takie dziecko miec to prawdziwy skarb wczoraj jak jej butelke dalam po 17 to dopiero po 4 mi sie obudzila
Hecate26
napisała sierpnia 21, 2013 17:49
U mnie wszystko ok. Chłopcy rosną a następna wizyta dopiero 3. Czuje strasznie kręgosłup miedzy łopatkami. A tak nie narzekam :)
nowa2012
napisała sierpnia 22, 2013 08:34
Ooo tylko pozazdrościć :) oby moja tez była taka spokojna ;)
Kasiula69
napisała sierpnia 22, 2013 13:35
Co u Was slychac Kobietki ? Czytam ze pieknie spi, a moja tak co 2-3h przy cycu :)
Karmisz jeszcze piersia ? buziaczki *:)
matyysha
napisała sierpnia 25, 2013 23:49
pięknie, ja miałam takie dziecko co przesypiało mi całe noce bez jedzenia od samego początku. Niestety nie mogłam się przyznawać w przychodni, bo zaraz byłabym wyrodną matką, która nie budzi dziecka na jedzenie.
Hecate26
napisała sierpnia 28, 2013 14:07
Ja też tak chce by chłopacy spali w nocy od początku :)) normalnie zazdroszczę.
sloneczko32
napisała sierpnia 29, 2013 21:14
dziewczyny super ze zagladacie ja nie wiem ile jeszcze z wami bede :(
nowa2012
napisała sierpnia 30, 2013 08:55
Dlaczego nie wiesz, cos sie dzieje ?
sloneczko32
napisała września 09, 2013 12:56
no i dzis 1 dzien @ a ja nie moge cyklu zalozyc musze jak najszybciej zaplacic
Kasiula69
napisała września 10, 2013 09:55
Nie za szybko ta @ przyszla ? Ja dopiero co skonczylam plamienia po cc, mam nadzieje ze u mnie bedzie tak jak z synem – pierwsza owu w 6 miesiacu po porodzie :))))
Hecate26
napisała września 10, 2013 10:30
Zaglądam i zostawiam buziaki :* :*
sloneczko32
napisała września 10, 2013 20:16
ja mam po 2 miesiacach i 5 dniach
sloneczko32
napisała września 10, 2013 20:16
a 12 dni chyba z przerwami sie ze mnie lalo
wyder
napisała września 12, 2013 15:47
to i tak lepiej niż ja mam okres co 17 dni tak od półtora miesiąca po porodzie oby się to szybko uregulowalo no i ja też jakoś nie mogę się zmotywować do zaladowania konta :-D a fajnie że mała tk dobrze sypia mój od 22 do 4 śpi a potem pobudki co dwie trzy h i o 11 już budzi się wyspany i gotowy do zabawy :-)