Kto jest on-line:
 
 

Wykresy w telefonie Cell

m.28dni.pl (iphone, android)
 
 

Szybka pomoc!

Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.

 
 
 
 

Komentarze forum

merlenke: Ja miałam robione laserem motus i thunder, ale dla mnie motus okazał się najlepszy – i co ...

 

rozmal: Dziewczyny, możecie polecić jakiś gabinet w Krakowie, gdzie robią depilację laserową? Zal ...

 

merlenke: My podarujemy tylko zdjęcie w ramce + do tego jakiś mały upominek (tylko jeszcze nie wiem co ...

 

KarpatkaST: Macie jakieś pomysły ...

 

KarpatkaST: U mnie największą różnicę zrobiło ograniczenie stresu i odstawienie cukru – wiem, że b ...

 

rozmal: Na spokojnie, najpierw poczekaj, czy w ogóle zaczną Ci puchnąć stopy albo kostki, bo wcale ...

 

rozmal: Mi bardzo pomaga kwas azelainowy, ale nakładany profesjonalnie w gabinecie – w odpowiednim s ...

 

merlenke: Cześć, mam rozpoznany trądzik różowaty, głównie rumień i podrażnienia. Dermatolog ...

 

merlenke: Czy w ciąży od razu trzeba kupować nowe buty, żeby było wygodniej przy ewentualnych opuchn ...

 

merlenke: Nie zawsze trzeba od razu płacić krocie za wizytę – ważne, żeby trafić na lekarza, któ ...

 

KarpatkaST: My od 4. urodzin zaczęliśmy organizować przyjęcia na salach zabaw i to się świetnie spraw ...

 

KarpatkaST: Czy zawsze trzeba od razu iść do superdrogiego specjalisty od endometriozy, czy można zaczą ...

 

rozmal: Macie jakieś sprawdzone pomysły na organizację urodzin dla dzieci w Krakowie? Zastanawiam si ...

 

rozmal: Najlepiej zapytać rodziców, czym dziecko się interesuje – jeśli lubi jakąś bajkę (np. ...

 

KarpatkaST: Co najlepiej kupić dziecku na prezent, żeby trafić w jego gust i nie kupić czegoś nietrafi ...

 
 

Dobrego Roku 2012 :) 30 Gru 14:55

 

U progu Nowego Roku, chciałam Wam wszystkim złożyć najlepsze życzenia. Jako że to blog traktujący o tematyce związanej z kobiecą naturą, to przede wszystkim życzę Wam satysfakcji z samoobserwacji, radości z ciągłego poznawania swojego organizmu i życia w harmonii ze swoim ciałem, bo przecież tym jest stosowanie metod naturalnych :)

Dla użytkowniczek 28dni, które wiedzę o swoim organizmie wykorzystują jedynie teoretycznie, mam życzenia wytrwałości w samoobserwacji i gromadzeniu danych przydatnych na pewno w przyszłości. Tym z Was, które starają się o poczęcie dziecka, życzę dużo cierpliwości (choć wiem, że to wcale nie jest łatwe) w oczekiwaniu na upragnione dwie kreski na teście ciążowym. A tym z Was, które odkładają poczęcie, długich, nieobfitujących w PMS faz lutealnych.

W przyszłym roku, chciałabym na blogu poruszyć tematy, które do tej pory proponowałyście w komentarzach, a także zaproponować teksty m.in. o skuteczności metod naturalnych, o szczegółowej endokrynologii cyklu, o niektórych lekach, mogących mieć wpływ na cykl miesiączkowy, ciążę i laktację, o rozwoju prenatalnym człowieka, chorobach przenoszonych drogą płciową, o premenopauzie, Duphastonie i luteinie, które często są zapisywane przez ginekologów a także wrócić do tematu FAS i FAE.

Chciałabym także wspomnieć o nieregularnych cyklach, obliczaniu daty porodu z wykorzystaniem obserwacji cyklu oraz wykonywaniu badań hormonalnych w zgodzie z fazami cyklu. Myślałam również o tym, by wspomnieć o tematyce niekoniecznie związanej z płodnością, ale z kobiecością jak najbardziej, czyli o prawidłowym doborze biustonosza. Co Wy na to?

Oczywiście nadal czekam na ewentualne Wasze propozycje tekstów. W komentarzach lub poprzez wiadomości wewnętrzne.

Płodnego Nowego Roku! :)

 
Komentarze
  • kaczuszka36 31 Gru 11:59

    oo dobry temat o właściwym doborze biustonosza :) popieram
  • kjenzyc 31 Gru 15:29

    a czasem gdzies na forum nie ma juz tego tematu??
  • vicky80 31 Gru 16:53

    dobór biustonosza jak najbardziej:D
  • Wicked_ 31 Gru 19:21

    koniecznie o badaniach w poszczególnych fazach cyklu,a także o specyfikach ułatwiających poczęcie-mam link do angielskiego forum gdzie to wszystko jest dokładnie rozpisane.Chętnie udostępnię i zapytam autorkę o zgodę na kopiowanie, jeśli będziecie chciały,służę również tłumaczeniem-temat niezwykle ciekawy.Pozdrawiam!
  • verita 01 Sty 12:39

    o doborach biustonoszy są specjalne strony w necie ;) Ja bym poczytała o spadku implantacyjnym - fakt czy fikcja? I jeśli już występuje - ułatwia implantację czy tez jest bez znaczenia?
  • Kingoskie 01 Sty 14:01

    A ja również życzę Dobrego Nowego Roku! Niech nie zabraknie Ci inspiracji do pisania tego bloga, bo wiele informacji było bardzo przydatnych :)
  • marion 02 Sty 09:43

    A może temat o dolegliwościach poporodowych? I nie chodzi mi o te typowe zaraz po porodzie, bo one z czasem mijają. Ale o te, które pozostają na dłużej (na zawsze?), m.in.: nietrzymanie moczu, uszkodzenie zwieraczy odbytu, uszkodzenie mięśni brzucha po CC, ból związany z nieprawidłowym zszyciem po nacięciu krocza, ból miednicy itp. Jestem 1,5 roku po porodzie i boli mnie miednica, a dokładnie krocze. Najbardziej podczas krwawienia i w okresie około owulacyjnym. Byłam u dwóch ortopedów oraz dwóch ginekologów i usłyszałam 4 różne diagnozy. Niestety nikt nie potrafi (i mam wrażenie że nie chce) mi pomóc i boli nadal :-(
  • jakubczak 02 Sty 18:30

    Ja nigdy nie moge dobrac wlasciwego biustonosza wiec jestem jak najbardziej za :) a tak poza tym witam wszystkich bo jestem tu nowa ;)
  • jakubczak 02 Sty 18:32

    I Zycze wszystkim szczesliwego, owocnego Nowego Roku :)
  • Szymorota 03 Sty 01:57

    Płodny Nowy Rok to za mało. Życzę, aby cały nowy rok był płodny.
  • zig40 05 Sty 22:12

    Dziekuję Ci, kochana, za JUŻ i proszę o jeszcze:):):)
  • aditigupta 03 Lis 12:20

    Your privacy and hesitation are understandable in booking the model, but you can trust us as we have lots of customers who reach us again and again. So, reach Goa Escorts Service any time to enjoy quality time with our Goa escorts service. Thanks to visit my website.
  • aditigupta 03 Lis 11:01

    Our Goa Call Girls have exceptionally cleaned aides and staff. Indeed, even late around evening time and promptly toward the beginning of the day these Goa Call Girls Fetish Escorts will contact you whenever. Our association is available to you and needs every call and arrangement.

Aby dodać komentarz musisz być zarejestrowanym użytkownikiem 28dni. Zarejestruj się