linea088
Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
merlenke: U mnie lekarz rodzinny opowiedział mi o swoich podejrzeniach co do diagnozy a następnie pokie ...
KarpatkaST: A do jakiego lekarza się zgłosić z problemem? Do psychologa czy do psychiatry? ...
marion: Mam konto ważne do 15.02. i będę przedłużać jego ważność w najbliższych dnach - mam n ...
KarpatkaST: Jeśli miałam sporo czasu w ciągu dnia to dawałam gotowane przez siebie, ale były takie dni ...
Amaterasu: Dieta bogata w białko i cellulitu nie ma 🙂 ja nie mam ani grama... Urodziłam 2 dzieci ...
MagdalenaL88: W takiej sytuacji dziedziczenie następuje z tzw. prawa przeżycia – jeśli Twój ojciec zmar ...
KarpatkaST: hejka - od około trzech lat stosuję piling z kawy. Dodaję do balsamu po kąpieli nakła ...
merlenke: Kochane doradzicie skuteczne zabiegi na cellulit na ciele? Co u Was daje dobre rezu ...
Damazy: Witaj agn03, konto jest już aktywne. Przepraszamy, ze musialas czekac. ...
agn03: Opłaciłam konto i znowu bez reakcji.. Nic nie zostało uaktualnione. Czy tylko mi się to zda ...
KarpatkaST: Dużo osób pomyliło kolonoskopię z kolposkopią. Ten drugi zabieg jest delikatnie nieprzyjem ...
merlenke: Muszę przejść kolposkopię. Czy badanie jest bolesne? I gdzie mogę się na nie zapisać w R ...
merlenke: Mam założoną wkładkę z innych względów niż antykoncepcja. Zakładana była przez lekarz ...
Damazy: Witaj Ania, napisz prosze wiadomość do Damazy albo na pomoc@28dni.pl ...
Aniar07: Chodzi mi o wykresy. Czy można dodawać wykres jeżeli dokona się zapłaty. Bo ostatnim razem ...
od 0,09 do 0,03 zaokrąglamy do 0,00 (czyli od 36,59 do 36,63 będzie 36,6)
od 0,04 do 0,08 zaokrąglamy do 0,05 (czyli od 36,64 do 36,68 będzie 36,65)
linea088
napisała lutego 03, 2010 12:38
tempka mogłaby się zdecydować to fakt.
a co do balu to ja już pierwsze wrażenie na nim zrobiłam i wygląda że pozytywne ale jemu przeszkadza odległość między nami (400 km)
Maalgorzata
napisała lutego 03, 2010 13:48
Aniu tempką się nie martw, bo jesteś po skoku, wszystko ładnie zinterpretowane, więc lepiej, że teraz szaleje, niż np. w okolicach skoku. A co do soboty… Będę trzymać kciuki.
Ale nigdy nie zrozumiem dlaczego mu ta odległość przeszkadza aż tak bardzo :) Jak dwoje ludzi chce być ze sobą to do dzieła :P
BIAŁA
napisała lutego 03, 2010 17:21
Na pocieszenie to powiem Ci ,że odległość nie taka straszna jak się bardzo bardzo chce.. ;)
Zwłaszcza ,ze jak będzieie oboje bardzo chcieli ,to predzej czy później będziecie mieszkać razem.
My z męzem żyjemy na pół etatu- hehe czyli w miesiącu nie widzimy się 15 dni a w ciągu roku przez pół roku…tęsknimy bardzo ,ale znaleźliśmy też plusy tej rozłąki…jak już się widzimy to bardzo się cieszymy ;))))))
linea088
napisała lutego 04, 2010 00:37
Gosiu ja się martwię gdy ona tak spada że w tym dniu @ przyjdzie i latam co chwile do WC tym bardziej że co chwile czuję że jest wilgotno. i to mnie wkurza!!:/
agnieszka87ts
napisała lutego 04, 2010 11:44
przynajmniej masz normalniejsza FL…
bo ja tego nie moge powiedziec…
ostatnio 6dFL ale to było pierwsze jajeczkowanie od porodu to moge to zrozumiec…
ale teraz powinno byc lepiej a chyba bedzie jeszcze gorzej :(