yovenna
Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
MagdalenaL88: W takiej sytuacji dziedziczenie następuje z tzw. prawa przeżycia – jeśli Twój ojciec zmar ...
KarpatkaST: hejka - od około trzech lat stosuję piling z kawy. Dodaję do balsamu po kąpieli nakła ...
merlenke: Kochane doradzicie skuteczne zabiegi na cellulit na ciele? Co u Was daje dobre rezu ...
Damazy: Witaj agn03, konto jest już aktywne. Przepraszamy, ze musialas czekac. ...
agn03: Opłaciłam konto i znowu bez reakcji.. Nic nie zostało uaktualnione. Czy tylko mi się to zda ...
KarpatkaST: Dużo osób pomyliło kolonoskopię z kolposkopią. Ten drugi zabieg jest delikatnie nieprzyjem ...
merlenke: Muszę przejść kolposkopię. Czy badanie jest bolesne? I gdzie mogę się na nie zapisać w R ...
merlenke: Mam założoną wkładkę z innych względów niż antykoncepcja. Zakładana była przez lekarz ...
Damazy: Witaj Ania, napisz prosze wiadomość do Damazy albo na pomoc@28dni.pl ...
Aniar07: Chodzi mi o wykresy. Czy można dodawać wykres jeżeli dokona się zapłaty. Bo ostatnim razem ...
Aniar07: Czy ta strona jeszcze działa? ...
KarpatkaST: Byłam już 3 razy a córka ma 4,5 miesiąca. Nie trzeba sie jakos specjalnie przygotowywa ...
merlenke: Dzień dobry.Czy ktoś był na USG jamy brzusznej z niemowlakiem?Jak się przygotować do takie ...
MagdalenaL88: CO do stomatologa to tak jak ktoś pisał. Należy wyleczyć wszystkie zęby. Wiem, bo sama prz ...
KarpatkaST: Najszczersze kondolencje. Wszystko zależy od tego jak bardzo wystawny pogrzeb planujesz... Wie ...
yovenna
napisała sierpnia 04, 2017 19:01
Racjonalnie byłoby poczekać do wtorku… ;p
Co do różnic to zauważyłam również brak PMS. Normalnie to na kilka dni przed @ mam poty nocne i ogólnie źle śpię. Bolą mnie do tego piersi i ogólnie jestem bardzo rozdrażniona. W tym cyklu nic takiego się nie dzieje.
kasiaem
napisała sierpnia 04, 2017 19:05
hehe racjonalnie tak, masz rację, ale która staraczka w takiej sytuacji myśli racjonalnie ;p
zatem czas pokaże czy będzie + a na razie niestety musisz się uzbroić w cierpliwość ;)
yovenna
napisała sierpnia 06, 2017 08:02
Nie tym razem :/
W cyklu, który zacznie się dzisiaj, a najpóźniej jutro rano chyba nie będę specjalnie kombinować z monitoringiem. Podszkolę się trochę z obserwacji szyjki, bo ostatnio faktycznie wydała mi się bardziej otwarta po skoku i może to zaważyło… Szkoda.
kasiaem
napisała sierpnia 06, 2017 12:22
może serducho w 16dc by się jeszcze przydało ;)
poza tym spokojnie, to dopiero był Twój pierwszy cykl staraniowy
yovenna
napisała sierpnia 06, 2017 16:52
Jasne :) Przez kilka minut było mi smutno, mężowi chyba dłużej ;) Mieliśmy już plany na kwietniowy poród, także ten ;p
Co do tych serduch to właśnie fajnie byłoby wiedzieć kiedy w moim wypadku wypada ta owulacja, stąd pomysł monitoringu. Według książki do metody Kippleyów najwięcej poczęć jest gdy serduchowanie było w dniu przed skokiem oraz w dniu ze skokiem, ale rano. Piszą tam również, żeby czekać („hodować plemniki” xD) aż przez 5 dni (sic!), że niby wtedy jakość nasienia jest najlepsza. Dlatego w tym cyklu staraliśmy się tak kombinować, żeby było trochę tego „hodowania” ;p
Jakbym miała coś zmieniać to zrobiłabym tak jak piszesz – serduchowanie w dniu skoku (16dc) rano.
Domisia0407
napisała sierpnia 06, 2017 16:58
Niestety nie da sie tego zaplanować, echh ja tez czekam na @ ale mi cos przełożyło fl chyba to zaziebienie.