Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
merlenke: Farbuje sama w domu, na blond. Faktycznie po farvie jest lepiej, przez jakis tydzien moze, a po ...
KarpatkaST: Farbuje u fryziera. Wszystko jest ok,podczas farbowania skóra nie piecze.. Fryzjerka pole ...
rozmal: Dziewczyny z łuszczycą. Czy farbujecie włosy? Jeśli tak to czy same czy może u ...
rozmal: Córka miała jakieś 14 miesięcy, ale grudniowa, więc piasek zobaczyła pierwszy raz w lutym ...
merlenke: Ile miesięcy miały Wasze bobasy jak zaczęły na serio się tak interesować piaskownicą ? C ...
KarpatkaST: Hej! Organizacja urodzin na świeżym powietrzu to świetny pomysł, zwłaszcza dla aktywnych d ...
merlenke: Cześć wszystkim! Mój syn kończy 9 lat i chciałby spędzić urodziny na świeżym powietrzu ...
merlenke: W większości mieszkań wystarczy zwykłe gniazdko, jeśli nie planujesz montować jakiejś ba ...
KarpatkaST: Planuję klimę w mieszkaniu i zastanawiam się, czy trzeba robić jakieś specjalne podłącze ...
KarpatkaST: W takich przypadkach laser frakcyjny bywa skuteczny – nie usuwa całkowicie blizn, ale może ...
merlenke: Urodziłam przez cesarskie cięcie dwa lata temu i blizna wciąż jest widoczna, twarda i lekko ...
Amazonka: Daszek do wózka, aby nie robić dziecku sauny. ...
Amazonka: Koszmarna wystawa. ...
merlenke: Dobrym pomysłem może być wizyta na wystawie pająków. Dzieci mają szansę zobaczyć na wł ...
KarpatkaST: Macie może pomysł, gdzie zabrać przedszkolaki na jakąś nietypową wycieczkę? Szukam czego ...
Ja na razie jeszcze karmię, ale Bastek sobie świetnie też radzi bez cycka, więc z odstawieniem nie będzie problemu. Chcę to jednak zrobić jak będę w domu nieco dłużej, czyli przy świętach. Od Nowego Roku będziemy już bez cyca. Zresztą nasza pediatra jest zdania, że karmienie powyżej roku jest już mało sensowne i radzi odstawiać dziecko.
Mały gryzie bo wychodzą zęby, a że wychodzą prawie non stop to niestety jest jak jest. Karmienie piersią nie ma u nas wpływu na zachowanie w nocy. Wczoraj np. Bastek budził się tylko 2 razy po to by ciamknąć z raz czy dwa. Śpi coraz ładniej, bardzo mi się to podoba.
U mnie @ nie widać i nie czuć, ale z tymi odczuciami bywa różnie, może mnie zalać z zaskoczenia.
Cieszę się, że sytuacja się poprawia. No mnie już @ zalała, ale wcale mnie nie zaskoczyła – spokojnego i rodzinnego weekendu.
Inez wg zalecen WHO dobrze jest karmic do 2lat zachowujac przynajmniej 1 karmienie dzienne. ja tez planuje odstawiac Krzysia od nowego roku tyle ze ja jak jestem w domu to on o cycka i 5 razy w ciagu dnai potrafi sie upomniec :D po nowym roku moge zostawic gora poranne karmienie ale zadne wiecej :P
no i ciesze sie ze dzisiaj noc byla spokojniejsza :)
Zbliża się @ i to dużymi krokami.
Ale już jedenasty dzień FL :)
jak na ciebie lutealna superancka wiec tylko sie cieszyc
ciekawe czy dzisiaj cie zaleje czy jeszcze cie przetrzyma
Na razie się trzymam :) Jeśli przetrwam do jutra to będzie rewelacja :) Nie pamiętam tak długiej FL :)
no jak nie pamietasz… a Bastkowy wykres to co ? :D
Czyżby kuracja witaminowa pomogła?
NR, nie mam pojęcia (może) :) Na razie ciężko to stwierdzić, ale będę nadal brała wit. B-6. Właśnie tłumaczyłam MM o co w tym wszystkim chodzi :)
No i zaczynam od początku!!! Zapraszam