Szybka pomoc!
Coś sprawia Ci trudność, nie rozumiesz opcji? Napisz do pomocy 28dni lub eksperta.
KarpatkaST: Tak! Funkcjonują kursy rysunku i malarstwa dla dzieci w formie zajęć „hobby” – obejmuj ...
merlenke: Moje dziecko uwielbia rysować — czy są w mieście warsztaty lub kursy, które mogą pomóc ...
merlenke: No faktycnzie nietypowa choroba ...
KarpatkaST: U mojego dziecka lekarz podejrzewa HAE. Czy ktoś wie, gdzie szukać konkretnych informacji, kt ...
MagdalenaL88: Masz rację, paracetamol to naprawdę bezpieczna opcja w ciąży, ale zawsze z umiarem — te 2 ...
MagdalenaL88: Słońce i farbowanie włosów pomagały Ci wcześniej łagodzić zmiany na skórze głowy, ale ...
MagdalenaL88: Ja po po prostu odkładam dzieciom te pieniądze na osobne konto. Jak sa jakieś zawody , obozy ...
MagdalenaL88: Myślę, że najlepszym prezentem jest podarowanie czegoś co jest związane z dzieckiem ...
KarpatkaST: My chodziliśmy od 8/9 miesiąca co prawda głównie ze starszakiem ale Maluch był w siódmym ...
rozmal: Dziewczyny, od kiedy zabieracie dzieci do sali zabaw typu fikołki? Jest sens iść z rac ...
rozmal: U nas bez klimatyzacji po prostu nie dało się żyć. Jak na dworze było 29°C, to w mieszkan ...
merlenke: Czy naprawdę warto inwestować w klimatyzację do mieszkania? Zastanawiamy się, bo w upały n ...
merlenke: Moja córka też miała łuszczycę w okolicach oczu i skóry głowy. Wszystkie maści pomagał ...
rozmal: A co stosowałaś na powieki? Bo tu są naprawdę duże restrykcje, zwłaszcza u dzieci. Mój s ...
KarpatkaST: Czy ktoś z Was leczył łuszczycę skóry głowy u dziecka? Moja córka ma 7 lat i zaczęły p ...
cos mi sie wydaje ze ta @ jeszcze dzisiaj nie zawita u ciebie
pewnie jutro. dzisiaj jeszcze nic nie czuje. im prędzej tym lepiej. czas zacząć nowe staranka :)
to fakt ja tez juz tylko czekam aby do mnie małpiszon przylazł,a jak narazie jeszcze sie na to nie zapowiada..jutro przylezie do ciebie i znowu miesiąc przyjemnosci z m:)))
Dokładnie :) zawsze są jakieś plusy :D
heh napewno kolejny cykl bedzie owocny.musi!!! nie przyjmuje innej wersji do wiadomosci:)
Ja tam nie widze @ tempka niewiele spadła i jest jeszcze nadzieja że może ten cykl bedzie owocny ;)
dzięki kochana Buffyyy ….ja też jeszcze mam nadzieję….póki nie ma @ to wszystko możliwe
jaki tam owocny! beta ujemna, tempka spadła. Wszystko jest już jasne. Nie ma się co oszukiwać
ja uciekam. Będę dopiero wieczorkiem. Jadę do mamusi. Buziaki :*
Natalko dla mnie wiadomo :) nie chcę się na nic nastawiać, najwyżej się mile zaskoczę ;) w co i tak absolutnie nie wierze. Dobra wychodzę. Papa
Hehe, miłego dnia z mamą ;))
A dlaczego zakłóconą masz dziś ?? ;>
wrrr ach te minusy nie lubię ich!!! Powodzonka życzę w nowym cyklu – wiosna nadchodzi małymi krokami, bocianów przybywa, na pewno jednen będzie miał dla Was prezent do lata! :)
witaj,,i jak sie dzisiaj miewasz?
zaczynamy nowy cykl;-)
Mamy sobotkę, a Ciebie nie ma? Zabalowałaś u mamy?? :D
Miłego dzionka :)
witam i zapraszam na nowy wykres